lesio03 Opublikowano 23 Kwietnia 2017 Zawieszony Opublikowano 23 Kwietnia 2017 Ostatnio na serwerze gracze pytali się czy będą wprowadzane skiny do rękawiczek. Myśle, że spoko pomysł, a dodatkowo mogłoby to przyciągnąć jeszcze więcej graczy na serwer
Właściciel GET Opublikowano 24 Kwietnia 2017 Właściciel Opublikowano 24 Kwietnia 2017 Skiny do rękawiczek na razie nie pojawią się na serwerze, ponieważ wersja bezpłatna zawiera wiele błędów, a płatna kosztuje 40$.
Rekomendowane odpowiedzi
Zarchiwizowany
Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.