Skocz do zawartości
Caffeina

[Oddzielony] Skarga na Math

Rekomendowane odpowiedzi

Czemu nie ma ss jak rowniez wyzywales?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja go wyzywałem gdyż miał 3k pingu i strzelał do ludzi, ja strzelam do niego acr wystrzeliłem 15 pocisków prosto w twarz i 0 hitmarkerów i padłem więc miałem powód do wyzywania go. 

Edit. mamy ss z jego pingiem.

Edytowane przez vladmimx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisalem do czarnego ogolnie ;)

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma czegoś takiego jak powód do wyzywania. A to że Math ma taki a nie inny ping to już jego sprawa. Oboje gracze powinni zostać ukarani długim Mute.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mik0 z tego co wiem math ma DDOS'y gadalem ze by zmienil ip ale nie chce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Memobrody Uzillo, Tommy i Damian też miał podobno, ale cały czas ddosy? trochę przesada. Jak dla mnie Math ma po prostu kiepski Internet. Ale to nie temat od tego.

  • Ustrzel fraga! (+) 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, vladmimx napisał:

Ja go wyzywałem gdyż miał 3k pingu i strzelał do ludzi, ja strzelam do niego acr wystrzeliłem 15 pocisków prosto w twarz i 0 hitmarkerów i padłem więc miałem powód do wyzywania go. 

Edit. mamy ss z jego pingiem.

 

No to super Ci powiem. Wyzywać kogoś bo ma ping. W tym momencie reprezentujesz sobą niski poziom. Powinieneś otrzymać karę za to również. Nie miałeś żadnego powodu by go zwyzwać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Krystek napisał:

 

No to super Ci powiem. Wyzywać kogoś bo ma ping. W tym momencie reprezentujesz sobą niski poziom. Powinieneś otrzymać karę za to również. Nie miałeś żadnego powodu by go zwyzwać.

Równie dobrze mógł go obrażać pod wpływem emocji, a tego raczej się nie kontroluje...

Przechwytywanie.PNG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, Mik0DCI napisał:

@Memobrody Uzillo, Tommy i Damian też miał podobno, ale cały czas ddosy? trochę przesada. Jak dla mnie Math ma po prostu kiepski Internet. Ale to nie temat od tego.

Ogólnie mam po 50 pingu, lecz ostatnio mnie DDOS'ują. Można to zauważyć kiedy mam 50 pingu, a za chwile 20 tysięcy co nie jest spowodowane internetem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po 1. Nie ja Cię wyzywałem.

Po 2. Zawsze gdy Cię widzę i zaczynam strzelać to odrazu masz wysoki ping.

Po 3. Jak masz taki ping to może nie graj...k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Memobrody napisał:

Mik0 z tego co wiem math ma DDOS'y gadalem ze by zmienil ip ale nie chce.

 

Aleś Ty głupi jak cep. 

 

4 godziny temu, Math napisał:

Ogólnie mam po 50 pingu, lecz ostatnio mnie DDOS'ują. Można to zauważyć kiedy mam 50 pingu, a za chwile 20 tysięcy co nie jest spowodowane internetem.

 

Przestań używać pojęć, o których nic nie wiesz i nie wprowadzaj ludzi w błąd.

To jest wina albo Twojego dostawcy Internetu bądź modemu, albo jest awaria na łączu czy tam styku. To nie są żadne objawy dla DDoS'a.

 

Apeluję do wszystkich, aby skończyli pierdolić na temat DDoS'ów, bo aż żal patrzeć. To jest jeden wielki kabaret. Co dzieci 14-16 letnie mogą wiedzieć na temat komunikacji? 

Jak takimi specami jesteście od teorii, to może zatrudnijcie się w dobrych firmach - może Wam za ten debilizm płacić będą dobrą cenę. 

 

6 godzin temu, vladmimx napisał:

Ja go wyzywałem gdyż miał 3k pingu i strzelał do ludzi, ja strzelam do niego acr wystrzeliłem 15 pocisków prosto w twarz i 0 hitmarkerów i padłem więc miałem powód do wyzywania go. 

 

Nic dziwnego, że większość Cię uważa za popaprańca. Czyli jak kobiety w Niemczech chodzą ubrane bez Hidżabu to prowokują tym "brudasów" do wykorzystania seksualnego?

 

To jest kolejna skarga, gdzie wypowiadają się tutaj osoby, które nie są w temacie. Więc do każdego takiego postu wstawiam ostrzeżenie.

Upominam, że skargę rozpatruje administracja i prawo do wypowiedzi ma tylko ona, ewentualnie pokrzywdzony oraz autor skargi / odwołania. Nikt inny. 

  • Ustrzel fraga! (+) 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności