Skocz do zawartości
atraX.sO

[KOSZ] Flusha is CHEATER [2016] VOLVO PLZ...

Rekomendowane odpowiedzi

  • Ustrzel fraga! (+) 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy tak płaczą o tego fluszę, a nie zwracają uwagi na nowy nabytek astralis, a mianowicie kjaerbye (który jest bardziej obv niż flusha obecnie) lub taco z luminosity....

Edytowane przez pjN
  • Ustrzel fraga! (+) 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie, to pierwszy raz widze, ze ktos mowi o TACO, ze niby gra na wspomagaczach, ja slyszalem o flushy i KRIMZIE, bo ten tez czasami wydaje sie, jakby gral na aimlocku,

ale to w sumie decyzja VALVE, na pewno przygladali sie flushy nie raz, nie dwa i pewnie mysla, iz ten gracz nie budzi wiekszych podejrzen, mimo ze jest zalewany masa tego typu oskarzen :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kjaerbye:

 

taco:

  • Ustrzel fraga! (+) 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę nie wiem co mam powiedzieć widząc coś takiego u prosów <_< może to umiejętności, może zwykłe przypadki, może po tylu latach grania mają dodatkowy zmysł, może ktoś chce żeby ich kariera się zakończyła i celowo ich oczernia........ ta jasne. Tylko dlaczego mając tyle materiałów (dowodów) nikt nic z tym nie robi ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

W większości tak to wygląda ale kto wie :D

 

 

Edytowane przez Skóza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość została wygenerowana automatycznie.

 

Ten temat został oznaczony przez Moderatora jako spam i wyrzucony do -> archiwum.

[!] Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderatorzy forum rozpatrzą go ponownie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez bot behialen
      Skarga na: admina Wraith 
      Dlaczego składasz skargę: admin cheatuje i podczas zwracania mu uwagi, nie potrafił przyjąć krytyki i nie wytrzymaj, postanowił zbanować

      Nick z gry: bot behialen
      Nick osoby oskarżonej: Wraith

      Data zdarzenia: 18.08.2022 18:19
      Opis zdarzenia: admin używa niedozwolonych oprogramowań, jak wejdzie się na jego steama posiada on około 1000h w przeciągu 2tygodni, za tym się wiąże, że może posiadać inne wspomagacze ułatwiające mu grę, typu wh, aim bot, skrypty na bh itp.

      Dowód: Chciałem dać screena jednak gościu postanowił schować swoje godziny w csgo, ale będzie można zobaczyć to na demku bo admin potwierdził to że ma 1000h w przeciągu 2tygodni 
    • Przez BaGi
      Serwer, którego dotyczy zgłoszenie: 
      Data i godzina zdarzenia: 31.05.2022r, około godziny 16:30 

      Nick podejrzanego: Kondzio -
      Steam:ID podejrzanego: STEAM_76561199058094629...
      Rodzaj cheatu u podejrzanego: Wallhack/AIM
      Siema mam do sprawdzenia typa co ma najprawdopodobniej wh i aim. Sprawa wygląda tak, byłem sobie na bombside B byłem za smokiem on ( cheater) był na shorcie i po pierwsze byłem za smokiem gdzie ja tylko widziałem (ledwo co widzialem) a on odrazu wychilił jakby już wiedział i mnie zabił.
      Link do dowodu: niewiem jak to sprawdzić i dać linka
      Czas akcji: niewiem dokladnie ale była runda około 10
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności