SzeRcU Opublikowano 5 Marca 2012 Fragowicz Opublikowano 5 Marca 2012 Jeśli była by potrzebna bardzo ładna i dopracowana reklama proszę mi pisać na PW. Mógłbym nad Tym popracować! :)
Rekomendowane odpowiedzi