Skocz do zawartości
  • Postów

    19
  • Wpisów na chatbox

    0
  • Dołączył

SzeRcU

Fragowicz
  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane

    0
  • Darowizny

    0.00 PLN 

Ostatnie wizyty
 693

Osiągnięcia SzeRcU

Biegły Fragowicz

Biegły Fragowicz (10/14)

  • Pierwszy post
  • Pierwszy rozpoczęty temat
  • Tydzień z nami!
  • Miesiąc z nami!
  • Rok z nami!

Najnowsze odznaki

 0

Reputacja

  1. Z tych wszystkich wymienionych najbardziej proponuje Left 4 Dead
  2. Nie wiem dlaczego przeszkadza Ci żałoba...I tak na niczym nie stracisz, a tutaj chodzi wyłącznie oto, aby choć trochę okazać wyrazy współczucia.
  3. www.Chomikuj.pl Polecam !!
  4. Jeśli była by potrzebna bardzo ładna i dopracowana reklama proszę mi pisać na PW. Mógłbym nad Tym popracować! :)
  5. A jaka masz Karte Graficzna i Sterowniki?
  6. Niestety odczuwam to samo co Ty.
  7. SzeRcU

    [KOSZ] Który NFS ?

    Mi jakoś najbardziej przy podobał się NFS MW, nie wiem dlaczego , ale mimo to iż ukończyłem ją w 100% to zacząłem nową Kariere... Ta Seria po prostu ma coś w sobie ! :)
  8. Ale ! Po co grac w Trybie Offline społeczności? Jeśli wystarczy CTRL+ALT+DELT i poszukać w procesach programu steam i zmienic priorytet na "Powyżej Normalnego"
  9. Jest jeszcze jeden sposób ! Mianowicie trzeba wejsc w ustawienia Karty Graficznej i wyłączyć Synchronizacje Pionową
  10. SzeRcU

    [KOSZ] NFS WORLD

    Musze w to zagrać...Bo jak na razie pykam sobie w normalnego NFS Most Wanted ^^
  11. SzeRcU

    mapa cs_deagle5

    Ja jestem na Tak Jeśli chodzi o tą mapę, nie mam do niej żadnych zastrzeżeń...
  12. MenelGame.pl Plemiona.pl sfgame.pl Gry.pl
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności