-
Z tych wszystkich wymienionych najbardziej proponuje Left 4 Dead
-
Nie wiem dlaczego przeszkadza Ci żałoba...I tak na niczym nie stracisz, a tutaj chodzi wyłącznie oto, aby choć trochę okazać wyrazy współczucia.
-
www.Chomikuj.pl Polecam !!
-
Jeśli była by potrzebna bardzo ładna i dopracowana reklama proszę mi pisać na PW. Mógłbym nad Tym popracować! :)
-
A jaka masz Karte Graficzna i Sterowniki?
-
Niestety odczuwam to samo co Ty.
-
Mi jakoś najbardziej przy podobał się NFS MW, nie wiem dlaczego , ale mimo to iż ukończyłem ją w 100% to zacząłem nową Kariere... Ta Seria po prostu ma coś w sobie ! :)
-
Ale ! Po co grac w Trybie Offline społeczności? Jeśli wystarczy CTRL+ALT+DELT i poszukać w procesach programu steam i zmienic priorytet na "Powyżej Normalnego"
-
Jest jeszcze jeden sposób ! Mianowicie trzeba wejsc w ustawienia Karty Graficznej i wyłączyć Synchronizacje Pionową
-
Musze w to zagrać...Bo jak na razie pykam sobie w normalnego NFS Most Wanted ^^
-
Ja jestem na Tak Jeśli chodzi o tą mapę, nie mam do niej żadnych zastrzeżeń...
-
Jaką grę przeglądarkową polecacie ?
SzeRcU odpowiedział(a) na kociewa112 temat w Dyskusje wokół gier
MenelGame.pl Plemiona.pl sfgame.pl Gry.pl
-
Postów
19 -
Wpisów na chatbox
0 -
Dołączył
SzeRcU
Fragowicz-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane
0 -
Darowizny
0.00 PLN
