-
spoko,juz aktualizacje robie
-
Gram w cs'a 1,3roku GG 35826912
-
Siema Macie problem ze gra wam sie zacina ,i chcecie zwiekszyc fps w cs1.6??Mam odpowiedz 1.wchodzimy w cs i klikamy ~ czyli na konsole 2.wpisujemy ,zeby fps nam sie pokazaly cl_showfps 1. 3.wpisujemy nastepujace rzeczy w konsoli: -fps_max 1000 -fps_modem 1000 -developer 1
-
Sproboj moze reinstalowac cs
-
Gratulacje :)
-
Nick podczas gry:Soote0ne Digga :D Osoba, na którą składam skargę:Soote0ne Digga :D Mapa:awp4one Opis sytuacji:czekam czekam na kogos na serwie ale nikt nie wchodzi... wiec gracz Soote0ne Digga :D przyszedl i sie popisywal aimem ja nie popieram "cziterstwa" wiec nakreciłem demko (filmik) wszystko widac na filmie prosilbym o zbanowanie gracza.Wszystko widac na filmie. Steam ID/IP [screen + pisemnie napisane]: Dowód: Demko DEMO:http://www.speedyshare.com/file/PzaQN/cstrike-2012-02-16-14-47-24-083.avi NIE POPIERAM CZITERSTWA!
-
Postów
11 -
Wpisów na chatbox
0 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane
0 -
Darowizny
0.00 PLN
