maloly Opublikowano 4 Marca 2016 Fragowicz Opublikowano 4 Marca 2016 Jak w temacie, proponuję częstszy resp pojazdów tak jak to było na innych serwerach dayz, chociażby co tydzien. Ja wolałbym codziennie ale pewnie "hardcorowi" gracze powiedzą że to za duże ułatwienie.
Legendarny Fragowicz Heisenberg Opublikowano 4 Marca 2016 Legendarny Fragowicz Opublikowano 4 Marca 2016 Był już o tym temat i większość graczy opowiedziała się za respem co 2 tygodnie. Ale temat jak najbardziej otwarty, możecie wyrażać swoje opinie.
Legendarny Fragowicz WielBond Opublikowano 5 Marca 2016 Legendarny Fragowicz Opublikowano 5 Marca 2016 Jestem za respem co 2 tygodnie, jednakże proponuje podać dzień restartu bez sprecyzowania godziny by ludzie nie kampili na spawny pojazdów (lub by restart był losowo- w piątek lub sobotę o losowej godzinie).
Właściciel GET Opublikowano 5 Marca 2016 Właściciel Opublikowano 5 Marca 2016 Nie będzie sprecyzowanej już godziny.
Właściciel GET Opublikowano 6 Lipca 2016 Właściciel Opublikowano 6 Lipca 2016 Wiadomość została wygenerowana automatycznie.Ten temat został oznaczony przez Moderatora jako spam i wyrzucony do -> archiwum.Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Rekomendowane odpowiedzi