Basiek. Opublikowano 12 Stycznia 2016 Elitarny Fragowicz Opublikowano 12 Stycznia 2016 Gatunek: Sci-Fi/Katastroficzny Rok: 2013 Format: Z lektorem Produkcja: USA Reżyseria: R.D. Braunstein Opis filmu: Podczas gdy klimat Europy ulega gwałtownemu ochłodzeniu, ojciec stara się ocalić syna i córkę uwięzionych w Paryżu. Link do filmu: FilmiczekPlakat filmu: Źródło: filmweb.pl ------------------------------------------------------------- Film? Dno totalne i wodorosty! Uwielbiam filmy o końcu świata ale ten był raczej komedią niż końcem świata. I z efektami specjalnymi to ani trochę się nie postarali.
Shhizer Opublikowano 29 Stycznia 2016 Elitarny Fragowicz Opublikowano 29 Stycznia 2016 Czytałem recenzje filmu, jak dla mnie spoko :)
Er Dfa. Opublikowano 22 Grudnia 2017 Wykluczony Opublikowano 22 Grudnia 2017 Wiadomość została wygenerowana automatycznie. Ten temat został oznaczony przez Moderatora jako spam i wyrzucony do -> archiwum. [!] Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderatorzy forum rozpatrzą go ponownie.
Rekomendowane odpowiedzi