Znajdź zawartość
Wyświetlanie wyników dla tagów 'twórczość' .
-
Cześć, Nazywam się Konrad Lech. 15 lat, zapewne wielu z Was ogarnie mnie jako "gimbusa". Co taka osoba robi w wolnej chwili? Pracuję. Tak, w wolnej chwili uwielbiam pracować. Zaraz zaraz... Nie mówię o pracy fizycznej. Od 3 lat uczę się produkcji muzyki elektronicznej. Postanowiłem założyć kanał na YouTube.com, gdzie będą publikowane moje wypociny. Temat ten ma ma celu wsparcia mojej osoby, gdyż.. naprawdę zależy mi na osiągnięciu sukcesu. Niestety, ale prawda boli. Zmierzam do tego, aby powiedzieć Wam, że aby zostać producentem muzyki trzeba mieć albo mega farta, albo znajomości. Chciałbym, abyście wspomogli mnie w tej ciężkiej podróży. Naprawdę, zależy mi na tym. Poniżej wstawiam załączniki do moich prac. Udostępniajcie, subskrybujcie. Nie lecę na hajs z YT, więc spokojnie. W tym roku biorę udział po raz drugi w Spinnin' Records Talent Pool, więc wszelakie lokowania będą pojawiać się na moich filmach. Pochwalę się, że w tamtym roku zdobyłem 5 miejsce na 1300. 3 miejsca zostają wynagrodzone. Twórczość: × Samurai https://youtu.be/wSozHTmK8Vk × Universe https://youtu.be/TNRDbRn8dDQ
-
Jak w temacie. Można tu podawać dowolną liczbę wersów. Ale żeby to było coś co można przeczytać czy nawet na swój sposób to nawinąć pod jakiś instrumental. Chyba, że macie pod to dobrany bit to możecie linki też wklejać. Ja zacznę. Link do bitu : Tekst: Moje mordy są zjarane, a ja mam właśnie w planie Napisac tu zwroteczke i wrzucic na membrane Dac troche luzu, niech pobuja sie głowa chwycic zapalnicze i zapalic znów towar Wszyscy usmiechnieci, sa myslami gdzies indziej Pierdola na przepisy, bo wciaz pieprza policje Skoro lubi, to zapali, gdyby nie chciałby odmówił odpalił blanta i po prostu sie znieczulił Zbiera mi się chmura, wypuszczam teraz bucha Za tych co nie mogą mieć banana od ucha do ucha Nie zpalaic z nami to dla Ciebie duża skucha Bóg ją dla Nas stworzył bo to nie martwa natura _______________________________________ Gdzies mi uciekła reszta, ale w sumie macie tyle. I proszę o nie przywłaszczanie sobie tego tekstu :) Czekam na Was!
-
Osobiście tworzę amatorski kanał na YT. Jeśli ktoś chciałby zobaczyć moje wypociny to zapraszam: https://www.youtube.com/user/TeamZgora
-
Nie wiem czy to dobry dział, ale zrozumiałem, że tu wstawiamy i chwalimy się "dokonaniami" jeśli tak to mogę nazwać, jeżeli zły proszę przenieść. :) Realizacja:Membrana Studnio Mix/Mastering: RefloMS Utwór nagrany w jednym śladzie, nagrany na mikrofonie POJEMNOŚCIOWYM MXL 440. Jest to trzeci track, nie przejmuje się opinią tych, KTÓRZY MAJĄ ZEROWE POJĘCIE O MUZYCE. Miłego słuchania, pozdrawiam.
-
Informacje o dziale "Własna twórczość" Krótkie informacje... Dział ma swój zamysł dla kreatywnych użytkowników, którzy sami potrafią coś stworzyć. W dziale można umieszczać wszystkie tematy związane z Twoją działalnością. Nie wolno udostępniać tu, np. move, zdjęć dot. hobby - od tego są specjalne działy. W całym dziale można toczyć rozmaite dyskusje. Zanim napiszesz temat, upewnij się, że nie został on już wcześniej poruszony dzięki opcji Szukaj. Jeśli chciałbyś dodać nowe informacje o Twojej działalności, możesz to zrobić w nowym poście. Adnotacje / uwagi: W tym dziale obowiązuje również Regulamin forum: kliknij by przejść dalej... Za złamanie powyższych postanowień bądź Regulaminu forum, moderator ma prawo ukarać użytkownika na dowolne sposoby ( tj. ostrzeżenie / wyrzucenie wątku / blokada pisania postów / moderowanie zawartości ). Stosuj się do notatki moderacyjnej, jeśli moderator takową dołączy do Twojego postu.
- 1 odpowiedź
-
- informacje
- dziale
-
(i 2 więcej)
Oznaczone tagami:
