MAPET Opublikowano 19 Listopada 2015 Fragowicz Opublikowano 19 Listopada 2015 PREOSZE O ZMIANE AFK TT NA 30 SEK. BO NIE IDZIE SIE NAWET WYLAC LUB ZAPALIC
Misza Opublikowano 19 Listopada 2015 Emerytowany Fragowicz Opublikowano 19 Listopada 2015 Jestem na Nie ^^
Creyu Opublikowano 19 Listopada 2015 Emerytowany Fragowicz Opublikowano 19 Listopada 2015 Jak chcesz zapalić fajkę to wyjdź na ten czas z serwera, zostając afk osłabiasz drużynę i zajmujesz slota.
snipi Opublikowano 19 Listopada 2015 Zawieszony Opublikowano 19 Listopada 2015 Nie palę to mnie to nie interesuję. Potrzebuję skorzystać z toalety to wychodzę z serwera, bądź na początku rundy rashuję szybko i idę normalnie.
Er Dfa. Opublikowano 19 Listopada 2015 Wykluczony Opublikowano 19 Listopada 2015 Pal przy komputerze, a za kibel weź słoik.
Właściciel GET Opublikowano 20 Listopada 2015 Właściciel Opublikowano 20 Listopada 2015 Jeśli chodzi o AFK TT - były modernizacje i dziwię się, że coś nie gra. Widocznie problemy leży głębiej i przeanalizuję dzisiaj, jeśli starczy mi czasu i dam odpowiedź. Pozdrawiam
slabizna Opublikowano 28 Listopada 2015 Fragowicz Opublikowano 28 Listopada 2015 Nie byłby to chyba głupi pomysł. Czasami nie zdąże nawet otworzyc drzwi klientowi kiedy jestem w pracy a juz wylatuje :P Myśle ze dodatkowe 10 sekund bedzie ok
MEA CULPA Opublikowano 1 Grudnia 2015 Fragowicz Opublikowano 1 Grudnia 2015 i bedzie taki maiał pakę, i cała runda przegrana... jestem na nie ! kup sobie nocnik i zamontuj przed kompem,idiotyczne problemy.
Właściciel GET Opublikowano 9 Grudnia 2015 Właściciel Opublikowano 9 Grudnia 2015 Problem rozwiązany.
Rekomendowane odpowiedzi
Zarchiwizowany
Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.