Smerfik Opublikowano 23 Maja 2012 Fragowicz Opublikowano 23 Maja 2012 Za:Nieumiesz sie zachowac.Wyjazd! Dlaczego chcialbym byc odbanowany:Dostalem bana na 3dni za 1.powiedzialem cos przez mikro(zbanuj tego co ma sh) 2 napisalem idoto bo chcialem wyjsc z kampy a typek mnie niewypusicl... Uwagi:MAM 16 lat a mikro jest lub od 16 lat lub po mutacji.A nawet jesli BAN NA 3 DNI ZA POWIDZENIA COS PRZEZ MIKRO I ZA SLOWO IDIOTO???!!!
Fatal aIm Opublikowano 23 Maja 2012 Emerytowany Fragowicz Opublikowano 23 Maja 2012 Wszystko Pięknie ładnie ale nie Ten dział i zastosuj się do wzory :) ...
Rekomendowane odpowiedzi