Skocz do zawartości
bacowniK

[KOSZ] Propozycje

Rekomendowane odpowiedzi

Moje propozycje, które by mogły w jakiś sposób ulepszyć serwer.

  • Pierwszą propozycją jest łapanie się za płozy helikoptera.
  • Kolejną jest dodanie ''anty-loga'' czyli jak ktoś zostanie zraniony nie może wyjść z serwera przez 30 sek.
  • Dodać jedną lub dwie na całej mapie Andromady.
  • Więcej helicrashy gram od 5 dniu a spotkałem wczoraj pierwszego helicrash'a.
  • Możliwość czołgania się chociaż nie wiem czy można napisać taki skrypt.  
  • Przyklejanie się do helikoptera samochodu.  
  • Dodać jakąś miejscówkę na mapie do, której możemy wejść posiadając jakiś przedmiot np. kombinezon lub maskę przeciwgazową, które nie jest łatwo znaleźć a w tym miejscu na mapce były by bardzo dobre przedmioty. 
  • Dodanie Quada

 

Jak przyjdzie mi coś jeszcze do głowy to napiszę w komentarzu pod tym postem.  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AD 2. Anty-relog był, ale niestety został usunięty z powodu błędów.

AD 4. Helicrashy jest wystarczająco na mapie. Jedynie co bym zrobił to kilka nowych terenów, np. na wschodzie i zachodzie mapy, tam można byłoby dodać takie miejscówki z helicrashami.

AD 5. Może być.

AD 6. Absolutnie nie.

AD 8. A po co Ci quad? Przecież z tego nikt prawie nie będzie korzystał, bo prowadzenie tego czegoś jest fatalne. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu przyklejanie pojazdów do Helikoptera odpada? Można by było transportować sobie pojazdy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyklejanie pojazdow do helikoptera definitywnie odpada. Później będzie lament że pojazdów nikt nie może znaleźć, jak sobie wszyscy niekompletne pojazdy do baz pozabierają.

  • Ustrzel fraga! (+) 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem. Ale resztę można zrealizować? Jeszcze mam propozycje czyli:

  • Dodanie wskaźnika tlenu podczas nurkowania.
  • Usunięcie respawnu Mesek na największej wyspie Ls bo cały czas się bugują wczoraj przelatywałem tamtędy i było ich pełno znowu będą 2 fps jak się podejdzie, a jak zniknie stamtąd resp będzie po problemie. 
  • Aha i zwiększyć sloty myślę, że 30-35 i było by dobrze.
Edytowane przez bacowniK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba doprowadzić serwer do porządku i ładu takiego jak Ty mówisz, czyli zlikwidować respawn tych pojazdów, a także naprawić kilka bugów na mapie oraz w systemie dayz. Ponadto, mogę zdradzić, że planowana jest kolejna wyspa. Natomiast 1 września startuje nowy cennik baz, nowe dodatki. To też jest kluczowe dla rozwoju serwera. Jeśli spełnimy te punkty, powiększymy sloty do 40 i zostanie tak na zawsze. 

  • Ustrzel fraga! (+) 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i jestem zadowolony :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już 2 września i nowego cennika nie widać ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja Propozycja jest jasna Przyklejanie gracza do pojazdow komendą /glue musowo tak drastycznie by zwiekszyla sie liczebność graczy tak diametralnie ze ilosc slotow 25 musiala zostac zwiekszona do 50 gdzie zapewne 50 moglo by czasami nie wystarczac :) jak zrobicie przyklejanie z bomby macie zbyt na bazy itd :).to wam zapewniam. 

  • Ustrzel fraga! (+) 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Glue zostanie wprowadzony na dniach, ale tylko przyklejanie gracza do pojazdu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardziej by mi zależało na zmianie cen baz bo 50 zł to lekka przesada chyba że dodacie respa NRG w bazie tak samo jak bulleta i infernusa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy Ty rozumiesz, że na dniach wprowadzimy nową ofertę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do komendy /glue bardzo się cieszę że będzie wprowadzona, a kiedy sloty zostaną powiększone? 40 to akurat tak mi się wydaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sprawie slotów Nesty ma decydujący głos.

  • Ustrzel fraga! (+) 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie nie ma sensu zwiększać. Co najwyżej do 30, gdyż rozpoczął się okres szkolny i zauważamy zmianę frekwencji. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie jedyna sensowna opcja to ta z maską/strojem dzięki ,któremu możemy gdzieś wejść

 

... lecz ma to drugą stronę -> nie jest to autorski pomysł ;) grałem już na kilku takich serverach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość została wygenerowana automatycznie.

Ten temat został oznaczony przez Moderatora jako spam i wyrzucony do -> archiwum.

Jeśli się z tym nie zgadzasz, report.png raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności