Skocz do zawartości
AhmedOdpalam

[KOSZ] Ahmed

Rekomendowane odpowiedzi

Powiem tak ... Dziękuję za odpowiedź na moje posty. I jeśli nie macie zabrać się za jakieś hasła na nicki to proszę usunąć lvl z postaci Ahmed ponieważ jakiś bałwan cały czas gra na moim nicku i resetuje mi moje fragi jak i denerwuje mnie to że ktoś bawi się moim kosztem ponieważ to ja wbijałem tam lvl i gdyby nie to że wbiłem ten 200 lvl to nikt by tego nie ruszał. Po prostu usuńcie na nim lvl albo go jakoś skasujcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zarezerwuj sobie nick.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak napisz mi zarezerwuj sobie nick i zamknij temat. Po 1 skąd mam wiedzieć jak to zrobić po 2 pewnie musisz za to zapłacić a nie mam zamiaru więc proszę was o usuniecie tego lvl a ja zacznę od nowa a typ przestanie wchodzić na mój nick. Proste.

  • Karambit w plecy (-) 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma możliwości kasacji. Cennik dostępny tutaj: http://shop.fragujemy.com/#kup/rezerwacja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie ma możliwości zbanowania nicku? albo założenia na nie konto na 999 dni i nie podawania hasła?

Nie będę dawał satysfakcji że nic nie zrobił i gra na dużym lvl jakiemuś patałachowi.

Edytowane przez AhmedOdpalam
  • Karambit w plecy (-) 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę zarezerwować sobie nick, nie jest to kosztowne. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość została wygenerowana automatycznie.

Ten temat został oznaczony przez Moderatora jako spam i wyrzucony do -> archiwum.

Jeśli się z tym nie zgadzasz, report.png raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez AhmedOdpalam
      Twój nick podczas gry:(1)Ahmed

      Nick osoby, na którą obowiązuje skarga: Ahmed

      Mapa: dr_ice

      Opis sytuacji: Dostałem info że ktoś się podszywa pod mój nick wchodzę i proszę bardzo.

      Steam:ID [screen + pisemnie napisane]:  # 4  "Ahmed" 362 VALVE_0:4:957721723   0 40:28   57    

      Dowód: http://imgur.com/rhhed9d

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności