Skocz do zawartości

[Problem] Restart rankingu


Afnero

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam dzisiaj po godzinie 21:00 jak wybraliśmy mape de_train wszyscy dostali reset rankingu. (Co byli na serverze).

Do tego jeszcze widać problemy z tym rankingiem ponieważ odpala się ze strasznym opóźnieniem.

 

Mam nadzieję, że problem zostanie naprawiony.

 

Pozdrawiam :-).

Opublikowano

Potrzebny jest chyba restart serwera, bo nawet konsola admina się nie odpala.

  • Właściciel
Opublikowano

Bazę RankMe mamy na Pukawce, a ta dzisiaj z kolei ma mnóstwo problemów, bo jest awaria sieciowa wewnątrz i wszystko pada. Więc...

Opublikowano

Tak, jak na razie działa. Flagi też wróciły do normy.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności