Afnero Opublikowano 1 Stycznia 2015 Emerytowany Fragowicz Opublikowano 1 Stycznia 2015 Witam dzisiaj po godzinie 21:00 jak wybraliśmy mape de_train wszyscy dostali reset rankingu. (Co byli na serverze). Do tego jeszcze widać problemy z tym rankingiem ponieważ odpala się ze strasznym opóźnieniem. Mam nadzieję, że problem zostanie naprawiony. Pozdrawiam :-).
Szaku Opublikowano 1 Stycznia 2015 Emerytowany Fragowicz Opublikowano 1 Stycznia 2015 Potrzebny jest chyba restart serwera, bo nawet konsola admina się nie odpala.
Właściciel GET Opublikowano 1 Stycznia 2015 Właściciel Opublikowano 1 Stycznia 2015 Bazę RankMe mamy na Pukawce, a ta dzisiaj z kolei ma mnóstwo problemów, bo jest awaria sieciowa wewnątrz i wszystko pada. Więc...
Afnero Opublikowano 2 Stycznia 2015 Autor Emerytowany Fragowicz Opublikowano 2 Stycznia 2015 Nesty ważne, żeby wszystko wróciło do normy ;-).
Właściciel GET Opublikowano 2 Stycznia 2015 Właściciel Opublikowano 2 Stycznia 2015 Czy wszystko jest ok?
Szaku Opublikowano 2 Stycznia 2015 Emerytowany Fragowicz Opublikowano 2 Stycznia 2015 Tak, jak na razie działa. Flagi też wróciły do normy.
Rekomendowane odpowiedzi
Zarchiwizowany
Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.