Skocz do zawartości

Propozycja


Var!at*BOOM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Elo!

Moja propozycja jest następująca, chciałbym by została usunięta blokada 1 awp na jeden team, ponieważ utrudnia to grę i pojawiają się codziennie spiny co do kupna awp. Wyzywają się nonstop, bo ktoś mu zabierze, bo jakiś lamus kupił przed nim itp. Proszę o usuniecie tej blokady w celu uniknięcia sporów.

Dziękuję i pozdrawiam Var!at*BOOM

  • Legendarny Fragowicz
Opublikowano

Nie można usunąć całkowicie, bo na serwerze 3/4 graczy biegałoby z AWP, a uwierz, ze taka rozgrywka nie jest przyjemna.

Myślę, że Nesty przystałby na propozycję 2-3 AWP na team (nie licząc VIP).

Jeżeli dobrze pamiętam, to VIP-ów ograniczenie to nie obejmuje.

  • Legendarny Fragowicz
Opublikowano

Tak jak napisał Cat Shot, restrykcja jest niezbędna. Z nią jest w miare dobrze, bez niej byłoby fatalnie...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności