Var!at*BOOM Opublikowano 19 Grudnia 2014 Emerytowany Fragowicz Opublikowano 19 Grudnia 2014 Elo! Moja propozycja jest następująca, chciałbym by została usunięta blokada 1 awp na jeden team, ponieważ utrudnia to grę i pojawiają się codziennie spiny co do kupna awp. Wyzywają się nonstop, bo ktoś mu zabierze, bo jakiś lamus kupił przed nim itp. Proszę o usuniecie tej blokady w celu uniknięcia sporów. Dziękuję i pozdrawiam Var!at*BOOM
Legendarny Fragowicz CSHT. Opublikowano 19 Grudnia 2014 Legendarny Fragowicz Opublikowano 19 Grudnia 2014 Nie można usunąć całkowicie, bo na serwerze 3/4 graczy biegałoby z AWP, a uwierz, ze taka rozgrywka nie jest przyjemna. Myślę, że Nesty przystałby na propozycję 2-3 AWP na team (nie licząc VIP). Jeżeli dobrze pamiętam, to VIP-ów ograniczenie to nie obejmuje.
Legendarny Fragowicz Hayu Opublikowano 19 Grudnia 2014 Legendarny Fragowicz Opublikowano 19 Grudnia 2014 Tak jak napisał Cat Shot, restrykcja jest niezbędna. Z nią jest w miare dobrze, bez niej byłoby fatalnie...
Właściciel GET Opublikowano 19 Grudnia 2014 Właściciel Opublikowano 19 Grudnia 2014 Musi być 2 awp na team, tak jest i koniec. Jak ktoś nie chce blokady, może zakupić V.I.P'a.
Rekomendowane odpowiedzi
Zarchiwizowany
Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.