Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • Legendarny Fragowicz
Opublikowano

Cześć, mam taki problem z dyskiem zewnętrzym (Toshiba HDDR320E03X) no niby działa, pracuje, coś tam się kręci, lecz windows go nie wykrywa. Próbowałem w porcie 3.0 i 2.0 nic.

Na starym komputerze działał, nie wiem jak jest teraz, tylko musiałem piepszyć się z kablem przy wejściu mikro usb przy dysku (kręciłem kablem i wpychałem go głebiej bez skojarzeń miśki ^^).

Tutaj też próbowałem iiiiii dupa, nie działa.

Płyta głowna: Asus P8Z68-V LX

Zależy mi na danych na tym dysku ( i nie są to pornusy ^^) dane ze starego komputera PS, textury, czcionki, gry itp. troche tego jest i na moim internecie nie chcę powtarzać pobierania tego.

 

  • Legendarny Fragowicz
Opublikowano

A ten zewnętrzny to je FAT32 czy NTFS? Bo jak stary to pewnie jest grubą 32 letnią babą i Ci nie odpali na NTFS (z tego co ja ogarniam, nie znam się)

  • Ustrzel fraga! (+) 1
  • Legendarny Fragowicz
Opublikowano

Wydaje się mi, że NTFS.

  • Legendarny Fragowicz
Opublikowano (edytowane)

na pewno NTFX albo exFAT bo inaczej pliki powyśej chyba 3 GB ci nie prześle -,-

 

Sprzwdź czy ten program ci go wykryje.. HDDScan v3.2  

 

Jeżeli tak (pod opcją select będziesz miał do wyboru) to wyciągnij dysk z obudowy i podepnij go bezpośrednio na przejściówkach :)

 

 

 

 

 

Zanim sprawdzisz powyższe to spróbuj jeszcze wejść w komputer -> zarządzaj -> magazyn -> zarządznie dyskami

 

Jeżeli tam jest ten dysk to spróbuj mu przypisać litere dysku i ścieżki. :D

Edytowane przez PabloStec
  • Ustrzel fraga! (+) 1
  • Legendarny Fragowicz
Opublikowano

Drugi sposób próbowałem nie mam tam dysku. Dysku tez nie mam w obudowie :D, on właściwie lezy na obudowie podpięty kablem USB.

Ten HDDScan nie wykrywa mi dysku :/.

I zapomniałbym to jest FAT32 sprawdziłem.

  • Legendarny Fragowicz
Opublikowano

No nic. Dysk pracuje a nigdzie go nie mam. Menedżer urządzeń, zarządzanie dyskamie, HDDScan nic. Jakby dla windowsa ten dysk nie istaniał...

  • Legendarny Fragowicz
Opublikowano

I tym mi pomogłeś. Jakiś syf Enefi czy coś takiego wyłączyłem i działa. W 3.0 USB dysk normalnie i pracuje i jest widoczny dzięki wszystkim ^^.

  • 1 miesiąc temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności