Legendarny Fragowicz Maciej Opublikowano 6 Lutego 2012 Legendarny Fragowicz Opublikowano 6 Lutego 2012 No aktywność, aktywnością. To lepiej zostawić serwer tkj. w dupie i nic z nim nie robić? Nie mówię o nie dodawaniu do niego niczego czy coś w tym stylu tylko mówię o dzieciarni zbędnej. Rasta fakt pierwszy kontakt z osobą jest najważniejszy bo tak dalej zapamiętujemy człowieka. Nie wiesz kim jestem tkj. dla owej sieci ale ja tutaj nie będę nakłaniał was do niczego. Nie pasuję no to napisz wyraźnie te słowo "nie" i zamknij te cholerne podanie. Tyle jest ode mnie.
Rasta Girl Opublikowano 6 Lutego 2012 Emerytowany Fragowicz Opublikowano 6 Lutego 2012 Ale po co te nerwy? Spokojnie. Nie zamknęłam, bo chciałam poznać zdanie innych graczy i wtedy zadecydować a na to mam 3 dni :)
Legendarny Fragowicz Maciej Opublikowano 6 Lutego 2012 Autor Legendarny Fragowicz Opublikowano 6 Lutego 2012 Nie ma żadnych nerwów.
Właściciel GET Opublikowano 6 Lutego 2012 Właściciel Opublikowano 6 Lutego 2012 Panowie, panowie i dinozaur. Spokój.
Rekomendowane odpowiedzi