Jump to content
GET

Komendy admina CS:GO

Recommended Posts

Komendy dostępne dla adminów CS:GO

W tym temacie znajduję się spis komend dostępnych dla naszych adminów

Przypominamy, że wszystkie komendy wpisywane są w konsoli

1. Komendy Podstawowe:

• sm_admin - Otwiera menu admina
  • sm_help  - pokazuje dostępne komendy. jednorazowo pokazywanych jest 10 komend. Jeśli chcesz zobaczyć następne komendy wpisz sm_help n ( gdzie n to liczby 1, 2, 3 itp w zależności od ilości dostępnych komend)
  • status - pokazuje dane wszystkich gracze na serwerze 
  • sm_who [#userid|name] - odpowiednik amx_who - pokazuje graczy i adminów na serwerze

2. Komendy Banujące, mutujące itd.:

• sm_addban "czas" "steamid" "powód" przykład sm_addban 123 SteamID:cośtamcośtam benek
  1. Uwaga 1: w chwili obecnej na serwerze jest załadowany plugin SourceBans który podmienia domyślne działanie sm_ban oraz sm_addban. Po wpisaniu tej komendy dostaniemy zwrotny komunikat: “[sourceBans] You can not add a ban from in the server, visit Пожалуйста Войдите или Зарегистрируйтесь чтобы увидеть скрытый текстto add a ban“. Oznacza to że bana możesz dodać ręcznie poprzez panel admina na wskazanej stronie www. Łatwe i przyjemne. 100% gwarancji że pacjent nie uniknie kary.
  2. Uwaga 2: Na serwerach INEA & G4G obowiązuje prosta zasada: banów PERM zwykły admin nie daje w czasie gry ! Bany 0 daje [email protected] po zgłoszeniu na forum przypadków cziterstwa (demko wymagane) i ewidentnego chamstwa serwerowego (podany data i czas zajścia).

• sm_ban "#userid/Nazwa gracza" "Minuty" "Powód" przykład sm_ban Get 0 benek - banowanie po nicku bądź po STEAMID, 0 = perm. Działanie powiązane z SourceBans (patrz powyżej)

• sm_banip "Czas" "IP gracza" "Powód" przykład sm_banip 0 123.123.123.123 benek - banowanie po IP. Działanie powiązane z SourceBans

• sm_kick "#userid/Nick Gracza" [powód] Przykład sm_kick get tak

• sm_unban <steamid> Przykład sm_unban steamid:cośtamcośtam - odbanowanie

• sm_gag "#userid/Nazwa gracza" "Minuty" "Powód" Przykład sm_gag get 0 tak - zabraniasz graczowi używania czata.

• sm_ungag <gracz> Przykład sm_ungag get - usuwa powyższe ograniczenie

• sm_mute "#userid/Nazwa gracza" "Minuty" "Powód" Przykład sm_mute get 0 tak  - zabraniasz graczowi używania mikrofonu

• sm_unmute <gracz> Przykład sm_unmute get - usuwa powyższe ograniczenie

• sm_silence "#userid/Nazwa gracza" "Minuty" "Powód" Przykład sm_silence get 0 hehe - zabraniasz graczowi używania czata lub mikrofonu

• sm_unsilence <gracz> Przykład sm_unsilence get - usuwa powyższe ograniczenie

3. Pozostałe Komendy:

• sm_map <map> - zmiana mapki

• sm_vote "Pytanie" "odpowiedź 1" "odpowiedź 2" Przykład sm_vote "Zmiana mapy?" Tak Nie - Tworzy głosowanie na serwerze

• sm-cancelvote - anulowanie wszelkich trwających votów

• say <tekst> w konsoli - tekst wysyłany do wszystkich na serwerze.

• say_team - wysyłanie wiadomości do teamu

• sm_chat <wiadomość> - wysyłanie wiadomości do admina

• sm_csay <wiadomość> - wiadomość do graczy na środku ekranu

• sm_hsay <wiadomość> - ukryta wiadomość do wszystkich graczy

• sm_msay <wiadomoćś> - wiadomość w formie panelu po lewej stronie

• sm_psay <name or #userid> <wiadomość> - prywatna wiadomość o steamid lub kicku

• sm_say <wiadomość> - wiadomość do wszystkich graczy (można używąć składni say @ <wiadomość>

• sm_tsay <wiadomość> - wiadomość w lewym górnym rogu o kolorze red green albo blue

• Shoot frag! (+) 9

Pomotane to trochę ale będzie trzeba sie nauczyć:)

czyli skończyły sie czasy robienia ssow? ;>

prywatna wiadomość o steamid lubi kicku

wkradła sie literówka:)

Trochę czasu zajmie "wykucie" tego na pamięć, ale zawsze to coś nowego i trzeba do tego podchodzić z uśmiechem ! :P

Ja już wszystko umiem, bo to jest to samo co w CS 1.6, tylko z początkiem sm_ zamiast amx_. Dużo tego nie ma, komendy jak to komendy, od operowania serwerem jest komenda !admin i w nim opcje wszystkie z tego tematu.

Aktualizacja tematu 11.09.2022 

Zmieniono czytelność tekstu

Usunięto niepotrzebne adminom komendy

Dodano nowe komendy

Dodano przykłady używania komend 

• Shoot frag! (+) 1

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By [BOT] Fraguś
      Regulamin Admina TS3

Czyli najważniejsze zasady, które dotyczą każdego Admina TS3.
      Złamanie poniższych zasad skutkować może odebraniem praw adminowskich.

I. Powinności Admina
      Admin powinien traktować równo każdego użytkownika Team Speaka:
      -> nie wybierać między kolegami i nieznajomymi
      -> pomagać gdy wymaga tego sytuacja Admin powinien współpracować z gronem adminów TS3. Admin powinien być uczciwy i rzetelny wobec innych Adminów oraz graczy. Admin podczas rozmowy z Adminami oraz użytkownikami powinien zachować kulturę! Administratora również obowiązuje regulamin serwera. Każdy administrator jest zobowiązany wpisać przyczynę banowania. II. Zabronione
      Kłócenie się z innymi Administratorami Dawanie i odbieranie rang serwerowych bez prośby użytkownika ( jedynym wyjątkiem jest ranga Zarejestrowany ) Kickowanie oraz banowanie graczy bez powodu. Odbanowywanie graczy samodzielnie. Przerzucanie administratorów bądź innych użytkowników TS'a bez powodu. Banowanie Administratorów przez innych Administratorów (wyjątkiem jest Opiekun) Zmienianie daty na kanałach użytkowników podczas ich nieobecności. III. Dozwolone
      Kickowanie jeżeli użytkownik złamał regulamin. Banowanie jeżeli kick jako ostrzeżenie nie poskutkowało. ---

Copyright © Fragujemy.com - zakaz kopiowania!
      Administrator zastrzega sobie prawo do edycji niniejszego regulaminu w każdym momencie oraz niepodważalnego prawa do wszystkiego zawartego w nim.

Ostatnia aktualizacja: 01.09.2022r
    • By mistrzas
      Skarga na:  admina
      Dlaczego składasz skargę: W/w admin zbanował mnie, w mojej ocenie bezpodstawnie.
      Nick z gry: Mistrzu
      Nick osoby oskarżonej: Michalek

Data zdarzenia: Około 20:40 - 20:46
      Opis zdarzenia: Admin Michalek zbanował mnie nagle, bez żadnego ostrzeżenia i w mojej ocenie nie miał takiej podstawy aby to zrobić. Byłem w kampie wraz z innym graczem i zostałem zarażony w momencie przeładowywania broni, więc nie wiem na jakiej podstawie admin uznał, że się podłożyłem.
      Dowód: Demko polecam od 25 minuty gry http://217725.node30.pukawka.pl/hltv-2209132019-zm_gbox5-1663093140-1663095300.zip

[FRAGBANS]-------------------------------------[FRAGBANS]
      ||| Zostales zbanowany na serwerze!
      ||| Nick: Mistrzu
      ||| IP: 77.112.81.23
      ||| STEAM_ID: STEAM_0:0:31517872
      ||| Nick admina: Michalek
      ||| Powod: Podkladasz sie zombie
      ||| Nalozony: 13.09.2022 - 20:46:24
      ||| Dlugosc: 2 godzin
      ||| Na: [ ZOMBIE INFECTION ] Fragujemy.com :: Classic - BossBaG! (zm_gbox5)
      ||| Musisz poczekac jeszcze: 2 godzin
      ||| Wygasa: 13.09.2022 - 22:46:24
      [FRAGBANS]-------------------------------------[FRAGBANS]
      Kicked :"Zostales zbanowany! Sprawdz swoja konsole."
    • By ZappeR
      Imię: Adam
      Aktualny wiek: 28
      Staż gry w Counter-Strike: Global Offensive: 2297,4h

Nick na serwerze: ZappeR
      Staż gry na serwerze: Obecnie nie pamiętam ale chyba ok. 1 roku
      Godziny w jakich grasz na serwerze: 16- 20 
      Link do wykresu aktywności na serwerze: Nie wiem czemu wyskakują mi jakieś błędy po rosyjsku i nie daje nerwowo rady. Wróciłem ok. tygodnia temu. 

Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com: NIE
      Czy kiedykolwiek sprawowałeś funkcję admina:   Oczywiście, przed wyjazdem do Holandii.
      Czy posiadasz podstawową wiedzę w zakresie funkcji admina:  TAK
      Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać adminem: [ MINIMUM 3 ARGUMENTY ]
      Brak odpowiedniej ilości adminów Pisałem, że wrócę. ;P
      Cóż. Myślę, że dobrze odgrywałem tę role. Dużo cheatów o godzinach w których akurat zjawiam się na serwerze. Czy kiedykolwiek posiadałeś status VAC na swoich kontach Steam:  NIE
      Oświadczam, że posiadam Steam z grą Counter-Strike: Global Offensive ze statusem PRIME. Mój link do profilu: https://steamcommunity.com/id/zapperhs/
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy