halo Opublikowano 26 Kwietnia Fragowicz Opublikowano 26 Kwietnia (edytowane) . Edytowane 26 Kwietnia przez halo WOJT4NKZ, 26 Kwietnia Jako nowy fragowicz nie mogłeś od razu edytować postu, jednak też niepotrzebnie ten edytowałeś z nazwą serwera na kropkę. Gdybyś napisał ten komentarz z prawidłową nazwą od razu pod swoim postem, to któraś z uprawnionych osób prawdopodobnie poprawiła by w temacie nazwę serwera na prawidłową za Ciebie. Teraz ta "." wygląda na spam.
Rekomendowane odpowiedzi