Skocz do zawartości

[ODDZIELONY] Odwołanie od cheatów - pisiol


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

.

Edytowane przez halo
WOJT4NKZ,

Jako nowy fragowicz nie mogłeś od razu edytować postu, jednak też niepotrzebnie ten edytowałeś z nazwą serwera na kropkę. Gdybyś napisał ten komentarz z prawidłową nazwą od razu pod swoim postem, to któraś z uprawnionych osób prawdopodobnie poprawiła by w temacie nazwę serwera na prawidłową za Ciebie. Teraz ta "." wygląda na spam. 

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności