Skocz do zawartości

[KOSZ] Skarga - Admin Huberto


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Serwer, którego dotyczy zgłoszenie: zm 1.6
Skarga na
: admina
Dlaczego składasz skargę: Naduzywanie pozycji + brzydkie odzywki jak na admina

Nick z gry: Vie
Nick osoby oskarżonej: Huberto

Data zdarzenia: 27.03 16:45
Opis zdarzenia: Czesc, chcialbym zglosic sytuacje dotyczaca admina Huberto.

Podczas gry zwrocilem uwage, ze moze uzywac autobh, co moim udaniem daje niefair przewage. napisalem wprost co o tym mysle, nie ublizajac i zaczela sie dyskusja pomiedzy nim i kilkoma graczami. Zapytalem go w rozmowie o to jak to robi skoro twierdzi, ze autobh nie ma jednak zamiast rzeczowej, kulturalnej odpowiedzi jak na admina przystalo (prezentuje server) otrzymalem odpowiedz typu "sram po siebie i skacze".

Dodatkowo inny admin zasugerowal mi, zebym zglosil sprawe na forum, wiec temat zostal zakonczony a mimo to po chwili Huberto wszedl ponownie na server i bez powodu nalozyl na mnie bana na 2h. Uwazam, ze jest to naduzycie uprawnien.

prosze o :

1.wyjasnienie powodu bana

2. dlaczego skoro jest adminem prowokuje innych graczy zamiast normalnie rozmawiac

3. odniesienia sie do zarzutow dotyczacych zachowania, stylu komunikacji no i uzywania autobh

Admin powinien reprezentowac serwer i dbac o poziom kultury oraz uczciwa fre a nie dzialac na niekorzysc graczy i servera. 

Dowód: ban..

  • Śmiech 1
  • BOT
Opublikowano

Witaj Tokar777,

 

Dziękujemy za zgłoszenie złamania zasad na jednym z naszych serwerów Counter-Strike 1.6.

Niebawem Opiekunowie serwerów, a w ostateczności Administracja zajmie się jego rozpatrzeniem, dlatego prosimy o cierpliwość.

 

W międzyczasie upewnij się, że:

  • nazwa tematu i wzór są poprawnie uzupełnione,

  • zgłoszenie zawiera konkretne i czytelne dowody, np. screeny lub demko.

Sprawdzenie powyższych elementów pomoże przyspieszyć rozpatrzenie tej skargi.
 

[!] Pamiętaj, że staramy się rozpatrywać zgłoszenia w ciągu 3 dni, ale możliwe jest wydłużenie tego czasu!

 

Pozdrawiamy,

FGTeam

  • Moderator Forum
Opublikowano

Dział ten nie służy do odwoływania się od bana. Zapraszam Cię do odpowiedniego działu Tutaj.

  • Ustrzel fraga! (+) 1
  • Moderator Forum
Opublikowano

fg_gun.png

 

Temat zostaje przeniesiony do Archiwum

Powód: Skarga nie służy do wyjaśniania nadanych kar

- - -

[!] Wciąż możesz odwołać się od kary w dziale Odwołaj się od bana lub muta!

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności