Tokar777 Opublikowano 27 Marca Fragowicz Opublikowano 27 Marca Serwer, którego dotyczy zgłoszenie: zm 1.6 Skarga na: admina Dlaczego składasz skargę: Naduzywanie pozycji + brzydkie odzywki jak na admina Nick z gry: Vie Nick osoby oskarżonej: Huberto Data zdarzenia: 27.03 16:45 Opis zdarzenia: Czesc, chcialbym zglosic sytuacje dotyczaca admina Huberto. Podczas gry zwrocilem uwage, ze moze uzywac autobh, co moim udaniem daje niefair przewage. napisalem wprost co o tym mysle, nie ublizajac i zaczela sie dyskusja pomiedzy nim i kilkoma graczami. Zapytalem go w rozmowie o to jak to robi skoro twierdzi, ze autobh nie ma jednak zamiast rzeczowej, kulturalnej odpowiedzi jak na admina przystalo (prezentuje server) otrzymalem odpowiedz typu "sram po siebie i skacze". Dodatkowo inny admin zasugerowal mi, zebym zglosil sprawe na forum, wiec temat zostal zakonczony a mimo to po chwili Huberto wszedl ponownie na server i bez powodu nalozyl na mnie bana na 2h. Uwazam, ze jest to naduzycie uprawnien. prosze o : 1.wyjasnienie powodu bana 2. dlaczego skoro jest adminem prowokuje innych graczy zamiast normalnie rozmawiac 3. odniesienia sie do zarzutow dotyczacych zachowania, stylu komunikacji no i uzywania autobh Admin powinien reprezentowac serwer i dbac o poziom kultury oraz uczciwa fre a nie dzialac na niekorzysc graczy i servera. Dowód: ban.. 1
BOT [BOT] Fraguś Opublikowano 27 Marca BOT Opublikowano 27 Marca Witaj Tokar777, Dziękujemy za zgłoszenie złamania zasad na jednym z naszych serwerów Counter-Strike 1.6. Niebawem Opiekunowie serwerów, a w ostateczności Administracja zajmie się jego rozpatrzeniem, dlatego prosimy o cierpliwość. W międzyczasie upewnij się, że: nazwa tematu i wzór są poprawnie uzupełnione, zgłoszenie zawiera konkretne i czytelne dowody, np. screeny lub demko. Sprawdzenie powyższych elementów pomoże przyspieszyć rozpatrzenie tej skargi. [!] Pamiętaj, że staramy się rozpatrywać zgłoszenia w ciągu 3 dni, ale możliwe jest wydłużenie tego czasu! Pozdrawiamy, FGTeam
Moderator Forum hr. Opublikowano 27 Marca Moderator Forum Opublikowano 27 Marca Dział ten nie służy do odwoływania się od bana. Zapraszam Cię do odpowiedniego działu Tutaj. 1
Moderator Forum hr. Opublikowano 27 Marca Moderator Forum Opublikowano 27 Marca Temat zostaje przeniesiony do Archiwum Powód: Skarga nie służy do wyjaśniania nadanych kar - - - [!] Wciąż możesz odwołać się od kary w dziale Odwołaj się od bana lub muta!
Rekomendowane odpowiedzi