Skocz do zawartości
  • Postów

    12
  • Wpisów na chatbox

    10
  • Dołączył

Tokar777

Fragowicz
  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane

    0
  • Darowizny

    0.00 PLN 

Informacje profilowe

  • Płeć
    Mężczyzna

Informacje o fragowiczu

  • Nick na sieci
    Mast
  • Ulubiony serwer
    CS 1.6 - ZOMBIE
  • Gram na serwerach
    CS 1.6 - ZOMBIE
  • Skąd dowiedziałeś się o naszej sieci serwerów
    Z innych stron

Ostatnie wizyty
 124

Osiągnięcia Tokar777

Uczeń

Uczeń (3/14)

  • Miesiąc z nami!
  • Tydzień z nami!
  • Pierwszy post
  • Logowanie Unikat
  • Pierwszy rozpoczęty temat

Najnowsze odznaki

 15

Reputacja

  1. Serwer, którego dotyczy zgłoszenie: zm 1.6 Skarga na: admina Dlaczego składasz skargę: Naduzywanie pozycji + brzydkie odzywki jak na admina Nick z gry: Vie Nick osoby oskarżonej: Huberto Data zdarzenia: 27.03 16:45 Opis zdarzenia: Czesc, chcialbym zglosic sytuacje dotyczaca admina Huberto. Podczas gry zwrocilem uwage, ze moze uzywac autobh, co moim udaniem daje niefair przewage. napisalem wprost co o tym mysle, nie ublizajac i zaczela sie dyskusja pomiedzy nim i kilkoma graczami. Zapytalem go w rozmowie o to jak to robi skoro twierdzi, ze autobh nie ma jednak zamiast rzeczowej, kulturalnej odpowiedzi jak na admina przystalo (prezentuje server) otrzymalem odpowiedz typu "sram po siebie i skacze". Dodatkowo inny admin zasugerowal mi, zebym zglosil sprawe na forum, wiec temat zostal zakonczony a mimo to po chwili Huberto wszedl ponownie na server i bez powodu nalozyl na mnie bana na 2h. Uwazam, ze jest to naduzycie uprawnien. prosze o : 1.wyjasnienie powodu bana 2. dlaczego skoro jest adminem prowokuje innych graczy zamiast normalnie rozmawiac 3. odniesienia sie do zarzutow dotyczacych zachowania, stylu komunikacji no i uzywania autobh Admin powinien reprezentowac serwer i dbac o poziom kultury oraz uczciwa fre a nie dzialac na niekorzysc graczy i servera. Dowód: ban..
  2. Serwer, którego dotyczy zgłoszenie: zm_mood 1.6 Data i godzina zdarzenia: 21.03.2026r, około godziny 10:50 Nick podejrzanego: 66 Steam:ID podejrzanego: nie znam Rodzaj cheatu u podejrzanego: Nie wiem, czy zglaszam to w odpowiednim miejscu, ale chcialbym zwrocic uwage na z graczy, ktory notorycznie uprzykrza rozgrywke innym. Gdy zostaje zarazony i gra jako zombie celowo udaje afk, ukrywa sie i wykorzystuje to aby niespodziewanie zarazic innych. taka sytuacja powtarza sie regularnie i admini juz musieli go ostrzegac. Dodatkowo gracz ten czesto obraza innych graczy (co widac na screenach) i zachowuje sie w sposob niekulturalny. prosze o przyjrzenie sie tej sytuacji i podjecie odpowiednich dzialan Link do dowodu: https://imgur.com/a/UeipOCd
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności