Skocz do zawartości

[ODDZIELONY] Odwołanie - Lee Christmas


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Od kąd grasz w miare regularnie na serwerze problem jest cały czas jeden z tobą. Wchodzisz tam gdzie nie powinieneś. To nie jest pierwszy przypadek. 

Jak dla mnie ban słuszny. 

has, (edytowane)

"[!] Dlatego zabrania się komentowania odwołań w jakikolwiek sposób przez osoby niezwiązane z tematem!" - nie jesteś bezpośrednio związany z tematem, jako kolejna osoba (admin serwera) wrzucasz post, który nijak przekłada się na sens tego odwołania, w dodatku nie wnosząc do niego nic, co mogłoby potencjalnie wpłynąć na jego rozpatrzenie. Post oddzielam i +1 warn - admini, nauczcie się przestać spamować w tematach, które Was nie dotyczą.

Edytowane przez has
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności