bOOm.! Opublikowano 27 Października 2025 [CS 1.6] Admin 4FUN Opublikowano 27 Października 2025 Od kąd grasz w miare regularnie na serwerze problem jest cały czas jeden z tobą. Wchodzisz tam gdzie nie powinieneś. To nie jest pierwszy przypadek. Jak dla mnie ban słuszny. has, 27 Października 2025 (edytowane) "[!] Dlatego zabrania się komentowania odwołań w jakikolwiek sposób przez osoby niezwiązane z tematem!" - nie jesteś bezpośrednio związany z tematem, jako kolejna osoba (admin serwera) wrzucasz post, który nijak przekłada się na sens tego odwołania, w dodatku nie wnosząc do niego nic, co mogłoby potencjalnie wpłynąć na jego rozpatrzenie. Post oddzielam i +1 warn - admini, nauczcie się przestać spamować w tematach, które Was nie dotyczą. Edytowane 27 Października 2025 przez has
Rekomendowane odpowiedzi