Znajdź zawartość
Wyświetlanie wyników dla tagów 'związane' .
-
[Oddzielony] Uwagi związane z nowymi mapami na ARENACH
Frostyy opublikował(a) temat w Oddzielone posty
@ GET mam na myśli am_fg_surf_burken_beta3, napisałem to w temacie ale się najwidoczniej usuneło. -
[Oddzielony] Uwagi związane z trybami na Multi - Arenach
Gorniczek opublikował(a) temat w Oddzielone posty
!premium nie działa -
Cześć, Więc jak zauważyliście, znowu odbyło się przesunięcie planowanego otwarcia kolejnego serwera, tym razem na 1 marca. Co niektórych może to nie dziwić, z uwagi na ogrom pracy, jakie trzeba przy serwerach włożyć i słusznie. Już wyjaśniam dlaczego termin został przesunięty. Otóż, musimy uporządkować odpowiednio sprawy związane z serwerami: - 4FUN - ZM - COD ponieważ problemów znowu przybywa i wszystko wskazuje na to, że winę za to ponosi po prostu najnowszy HLDS, który wprowadza wiele zmian, np. restrykcję wobec plików .res. Zauważyliście zapewne, że cs_alpin z serwerów zniknął. Tak, zniknął, ponieważ po przeanalizowaniu sprawy: http://fragujemy.com/topic/13182-co-sie-dzieje/ okazuje się, że mapa po prostu nie nadaje się do rozgrywki na serwerach o nowym HLDS. Być może mapa posiada złe tekstury, źle zaznaczone pole, zły element i te sprawy - nie jestem ekspertem od tego, więc proszę nie domagać się ode mnie szczegółów na ten temat. Musimy uporządkować sprawy związany z obecnymi serwerami, a potem dopiero zająć się nowym serwerem - tak zdecydowałem, że będzie najlepiej. Bo FG ewidentnie na tym traci. 4FUN od kilku dni wykładał się głównie z powodu mapy cs_alpin, ale to nie jedyny problem. Od 3 dni pojawił się problem z mapami aim_map i aim_map_usp, przy których serwer pada. Nie jestem w stanie jeszcze stwierdzić dlaczego, dowiem się szczegółów na dniach. Wszelkie niestabilności i problemy z tego serwera zlikwidujemy na dniach. Teraz kwestia ZM. Wpierw zacznę od tego, że trzeba uporządkować ilość wysyłanych wiadomości do graczy. Ta operacja będzie kosztować nas wiele, ponieważ wymaga ogromnego skupienia, co może powodować bardzo częste problemy z SZ_GetSpace: overflow nick_gracza, po czym go wyrzuca. Potem dopiero skupimy się na poprawie rzeczy tj. przechodzenie przez siebie. Dlatego proszę o wyrozumiałość graczy. No i ostatnia kwestia to oczywiście COD. Prawdopodobnie znowu przyczyną crashy jest NOWY HLDS... Reasumując: do końca lutego można spodziewać się, że na kilka godzin lub dni usuniemy dane dodatki celem sprawdzenia czy kolidują one z pracą serwera i silnika.
