Znajdź zawartość
Wyświetlanie wyników dla tagów 'zbyt' .
-
youtube YouTube zbyt długo ładuje filmy? To nie przypadek
TygryS opublikował(a) temat w Poradnia komputerowa
YouTube przechodzi do ofensywy i wdraża kolejną metodę wymuszającą respektowanie regulaminu. Osoby korzystające z blokerów reklam mogą się spodziewać, że serwis będzie działać wyraźnie wolniej i nie jest to kwestia problemów z połączeniem ale intencjonalne działanie ze strony YouTube'a. Ostatnie miesiące to okres wzmożonej walki YouTube'a z użytkownikami, którzy wbrew zapisom w regulaminie blokują wyświetlanie reklam. Wcześniej osoby z zainstalowanymi niektórymi blokerami mogły się spotkać z całkowitą blokadą dostępu do treści, teraz YouTube eksperymentuje z kolejną metodą - celowym spowalnianiem działania serwisu, by w ten sposób zmusić do usunięcia blokera reklam lub zakupu YouTube Premium. Na problem zwraca uwagę serwis 9to5Google, odwołując się do reddita, gdzie z dnia na dzień wielu użytkowników zwróciło uwagę na ten sam problem. Spowolnione działanie YouTube'a można zauważyć głównie w kontekście bufora ładowania filmów. W przypadku włączonego blokera reklam, bufor zdaje się działać dużo wolniej lub przez dobrych kilka sekund niemal wcale, gdy użytkownik zdecyduje się spontanicznie przeskoczyć do innego momentu w danym filmie. Co oczywiste, znacznie utrudnia to swobodne korzystanie ze strony i przeglądanie materiałów. Użytkownicy YouTube'a, którzy dostrzegli problem podają, że bardzo łatwo go rozpoznać. Serwis działa tak, jakby występował problem z połączeniem internetowym. Wystarczy jednak wyłączyć działanie blokera reklam w przeglądarce, by sprawne działanie bufora, a co za tym idzie - ładowanie filmów - zostało natychmiast przywrócone. Użytkownicy YouTube'a zauważyli taką metodę Google'a już wcześniej, ale dopiero teraz działanie to zdaje się być wdrażane na szeroką skalę i może dotyczyć wszystkich. Wcześniej najpewniej miało jedynie formę testów A/B. dobreprogramy.pl -
Witam chciałbym w tym temacie opisać zbyt mocny itemek który znajduje się na serwerze jest to tak zwana "Tajemnica Wojskowa". Jak ktoś wylosuje sobie własnie ten item z szansa na oślepienie 1/2 to jest to zbyt mocne gdyż oślepia co 2 strzał prawie i nic dosłownie na ekranie nie widać ponieważ cały ekran jest zielony nie da się takiej osoby zabić moim zdaniem bo nie widzi jej się kompletnie. Myślę by usunąć z niego szanse 1/2 a zostawić jakieś mniejsze szanse na oślepienie. Pozdrawiam
