Witajcie,
Niestety musimy podjąć drastyczne kroki. DR jak widać nie sprawdza się tak, jak trzeba, w związku z tym będziemy musieli zrezygnować z tego. W zamian oferuję Wam zupełnie co innego. Utworzenie innego serwera (nowe IP) z innym modem.
Czy wszyscy się z tym zgadzają? Jeśli tak, proszę propozycję. Proponowałbym COD'a mimo mojej zasady, że nienawidzę tego moda.