Piszcie tu swoje zdanie na temat najnowszej części COD'a. Moim zdaniem motywy z przyszłością są przereklamowane. Wolałem dobre wojny światowe czy dzisiejsze realia wojny niż super extra kobinezony które moim zdaniem tę grę zniszczyły. Kupiłem CoD:AW z ciekawości ale ta część mnie nie miło zaskoczyła.Lubię naprawdę tę serię gier ale zakup najnowszej części sobie odpuszczę.