Znajdź zawartość
Wyświetlanie wyników dla tagów 'osoba' .
-
[Oddzielone] Kolejna osoba na odstrzale pytań redakcji ~Wywiad z luizką.
paraszut opublikował(a) temat w Oddzielone posty
Dolaczam sie do koleczka wzajemnej adoracji i tez napisze ze wywiad slitasny . Po tej odpowiedzi zaprzestalem dalszej wypowiedzi , gdyz dostrzec mozna braki w naszym rodzimym jezyku a cos takiego kole w oczy. tak to jest gdy zamiast do szkoly na lekcje lezy sie w lozku . Chyba ze Pani ,, w przyszlosci po szkole medycznej" miala na mysli https://www.youtube.com/watch?v=cVHbkliWJbg Btw. 6 klasa podstawowki to smarkacze a 3 gimnazjum to juz dorosli , swiadomi, odpowiedzialni ludzie . Swiecie dokad zmierzasz. -
Nick podczas gry: Bravo Nick admina: Damo Powód bana: Podkladka (zm_2day) Data zdarzenia: nie wiem za co i w której min na następnej mapie grałem potem wchodzę już mam bana Opis zdarzenia: chyba była mała wymiana zdani i na siłę chciał coś udowodnić nie widzę żadnej skargi na mnie wiec skąd ten ban. [FRAGBANS]-------------------------------------[FRAGBANS] ||| Zostales zbanowany na serwerze! ||| Nick: Bravo ||| IP: 87.99.117.221 ||| STEAM_ID: VALVE_6:1:2051345151 ||| Nick admina: Damo ||| Powod: Podkladka (zm_2day) ||| Nalozony: 01.11.2018 - 17:40:04 ||| Dlugosc: 1 dzien ||| Na: Ban ze stony ||| Musisz poczekac jeszcze: 23 godzin, 41 minut i 17 sekund ||| Wygasa: 02.11.2018 - 17:40:04 [FRAGBANS]---------------------------------- Jeśli ja dostałem za polowanie bana to polowa serva powinna dostać też bana znam regulamin trochę już tu gram. Takie lekcje niczego nie uczą i na pewno nie zachęcają do zostania tu dłużej dlaczego admin nie mierzy wszystkich jedna miara tylko ocenia tych których nie lubi ostatnio była sytuacja na szalonym wchodzę do niego a Damo ucieka akurat wtedy miał problem z komputerem od tamtej pory wiedziałem że nie będzie z nim łatwo strasznie zadufany w sobie ale zasady admin też ma dlaczego dostałem bana ze strony bez żadnej skargi i nagle tylko moja była oceniana gra gdy inni blokowali i ogólnie utrudniali grę a ja niby za polowanie dostaje na 1 dzień czy to normalne czy kierowane swoimi upodobaniami gram człowieku bez dźwięku aby dziecka nie obudzić jak ma drzemke.... Pozdrawiam .
-
josh to mozna pare razy liczyc:) ?
