Znajdź zawartość
Wyświetlanie wyników dla tagów 'oglądania' .
-
[CS:GO] Ace atraX.sO (mirage) zapraszam do oglądania :)
atraX.sO opublikował(a) temat w Rozmowy i fragmovie z CS 2 & CS:GO
Nie ważne jaka broń, nie ważne jak. ACE kto go zrobi mordka się mu cieszy :D zapraszam do oglądania :) https://www.youtube.com/watch?v=mgwReFRr4gA&feature=youtu.be -
SK PLAYER 1.1 - To program który powstał w 2004 roku, ma na celu otwieranie filmików ( czyt. demek) nagrywanych na Fragujemy.com przy pomocy HLTV , jego jedną z głównych zalet jest ze otwiera demka nagrywanego przez osoby używające Steama , jak i osoby które korzystają z Non-Steama, dodatkowo ze względu na dość prosty interfejs jak i nie skomplikowany sposób wklejania demek nie trzeba kombinować , znać komend dzięki którym w grze po wcześniejszym przeniesieniu demka do głównego folderu z grą w którym jak podaliśmy prawidłową nazwę demko może odpali .... Program jest dostępny do pobrania z tego tego linku http://www17.zippyshare.com/v/28955356/file.html Po ściągnięciu plik SKPlayer-1.1.zip. wypakowujemy za pomocą programu typu WinRar Po wypakowaniu w Windowsie 7 wygląda Tak : Skoro już mamy program, teraz czas na przeniesienie demka które ściągnęliśmy z serverów Fragujemy.com. ( Program odtwarza wszystkie demka z gry Cs 1.6 ) Teraz plik pobrany wklejamy do folderu z programem i rozpakowujemy w nim za pomocą Winrara Przenosimy teraz z nowo Utworzonego folderu plik do głównego folderu SKPlayer-1.1 Teraz czas na uruchomienie programu przy pomocy skplayer.exe Powinno wyskoczyć nam parę okienek w których naciskamy Guzik Ok ( pozwolę sobie nie dawać Screenów bo to po prostu strata czasu ) i w końcu wyskakuję nam okno programu Proszę zwrócić uwagę na to ze wczytało nasze demko które znajduję się teraz w "głównym" folderze programu , dzięki temu będzie możliwe od teraz otwieranie tego demka ale o tym za chwilę. Teraz Proszę po przez Przycisk "Browse" , znaleźć i wybrać demko które nas interesuję. Następnie Wybieramy Lokalizację w której mamy zainstalowaną naszą grę , może znacznie się różnić w zależności czy gramy przez steam czy Non-Steam , jednak jest jedno takie same pliki które mamy wybrać ( hl.exe Lub Cstrike.exe ) Teraz zostało nam Naciśnięcie Guzika PLay! Uwaga w przypadku Konta Steam , należny Mieć uruchomionego STEAMA żeby demko się uruchomiło w innym wypadku będzie występował błąd. Dodatkowe informacje jak widać nie mam zaznaczonych opcji koło guzika Play , ponieważ sam zbytnio nie wiem do czego służą a nie chce mi się w tej chwili szukać Poradnik tylko dla Fragujemy.com , nie życzę sobie kopiowania go na inne fora , bez dodania tagów jak nie to bla bla bla , znajdę cię , bla bla bla , stawiasz Vódkę... :D
