Znajdź zawartość
Wyświetlanie wyników dla tagów 'niedługo' .
-
Tuscan już niedługo z publiczną betą w CS:GO!
Zamasu opublikował(a) temat w Informacje ze świata Counter-Strike
Długo wyczekiwana mapa już niedługo powinna trafić do CS:GO. Według najnowszych informacji, Tuscan, czyli mapa znana wielu z CS’a 1.6 i poprzednich wersji, już niedługo powinna trafić do gry od Valve. Od 2020 roku mówi się, że do CS:GO ma trafić dobrze nam znana mapa z poprzednich wersji CS’a – Tuscan. Pierwsze informacje o mapie pojawiły się we wrześniu 2020 roku i od tamtej pory twórcy często informują społeczność o dokonywanych zmianach i wprowadzonych poprawkach. Teraz ponownie dowiedzieliśmy się nowych informacji o długo wyczekiwanym Tuscan’ie. Tuscan już niedługo w CS:GO Długo musieliśmy czekać, bo niecałe dwa lata na ważną wiadomość na temat Tuscan. Jeden z twórców – catfood poinformował, że mapa już w przyszłym tygodniu trafi do otwartej bety, przez co wszyscy będą mieli okazję zagrać na odświeżonej mapie, znanej nam głównie z CS’a 1.6. To jednak niektórzy mieli już okazję przetestować planszę i przekazali twórcom cenne opinie, które pozwoliły wprowadzić kolejne poprawki. Na ten moment nie znamy dokładnej daty, lecz już według informacji, w przyszłym tygodniu będziemy mogli testować Tuscan’a. Mapa na pewno długo wyczekiwana przez wielu sympatyków, którzy z pewnością kojarzą planszę z poprzednich edycji, a szczególnie z CS’a 1.6, gdzie mapa jedną z najpopularniejszych. Nie wykluczone, że być może mapa po otwartej becie trafi na stałe do gry i w przyszłości zastąpi inną planszę w puli map trybu turniejowego. Duża część społeczności chciałaby zmian, a nie brakuje również głosów, że pierwszą mapą do usunięcia z puli map turniejowej to Mirage, który najdłużej ze wszystkich plansz gości na tej liście. źródło -
Platformy mobilne coraz częściej są zauważane przez dużych deweloperów, jest to jedna z najszybciej rozwijających się gałęzi rynku gier, a przy tym dostępna dla szerokiej ilości osób. Aktualnie prym wiodą dwa systemy, które mają niemal cały rynek dla siebie czyli Android i iOS i właśnie na te dwa systemy mobilne zmierza kolejna gra MMO, tym razem jest to Elsword Evolution. Gra fanom MMO jest znana już od dłuższego czasu, bowiem od 2007 roku jest dostępna na komputerach, co prawda do nas dotarła znacznie później. Jest to dosyć specyficzne połączenie zręcznościowej platformówki, bijatyki beat'em up i cRPG, a to wszystko okraszone elementami MMO. Koreańscy deweloperzy zawsze mieli dosyć luźne podejście do tego typu produkcji, co zresztą widać po Elsword Evolution. Niebawem ta gra pojawi się na platformach mobilnych i co najważniejsze nie ma to być uboższa wersja PC, lecz kopia niemal jeden do jednego, co akurat cieszy. Często do tej pory zdarzało się tak, że mobilne konwersje to były słabe imitacje, teraz widać, że twórcy podeszli do sprawy poważnie i wszystkie najważniejsze elementy mechaniki rozgrywki pozostaną bez zmian. Początkowo w produkcji udostępnione zostaną trzy postacie Elsword, Aisha oraz Rena, a kolejne będą dodawane nieco późniejszym terminie. Gra ma być dostępna w wersji mobilnej we wszystkich najważniejszych regionach w tym Ameryce oraz Europie. Na maj bieżącego roku został zapowiedziany tzw. soft launch. Kiedy finalnie gra zadebiutuje w App Store oraz Google Play tego nie wiemy, ale z całą pewnością jesteśmy już bliżej niż dalej daty premiery. http://mmorpg.org.pl/news/zobacz/elsword-evolution-niedlugo-na-urzadzeniach-mobilnych
-
Przyszedł ten dzień w którym muszę się pożegnać na jakiś mięsiąc z fragujemy wracam za miesiąc może dwa ! Dziekuję za wspólne grę !! , żałuje że nie poznałem wszystkich graczy ! Dzięki Pozdrawiam gracz MoMeNt. !
