Jutro, tj. 1 kwietnia, zwolennicy gry World of Tanks dostaną możliwość wzięcia udziału w „kolonizacji Księżyca” na „kulistym” czołgu IS-360 – oświadczyła firma Wargaming.
Według nich program „kolonizacji” rozpoczęto w 2013 roku.
http://rykoszet.info/wp-content/uploads/2016/03/is-360_5-150x150.jpg