Znajdź zawartość
Wyświetlanie wyników dla tagów 'jedna' .
-
Riot w patchu 12.14 usunął jedną z opcji, która była dla graczy Lola przydatna.
Zamasu opublikował(a) temat w Nowiny z LoL
Gracze LoLa niepocieszeni funkcją, która została usunięta z klienta. Jakiś czas temu do League of legends trafiły tokeny wyzwań. Wielu graczom się one spodobały i aż do teraz gracze bardzo chętnie z nich korzystają. Ludzie zaczęli specjalnie maxować swoje konta, by móc czym się chwalić i do czego wracać. Oczywiście jak to zawsze – nie każdemu podobała się dana zawartość. Istnieją grupy, które uważają, że ten dodatek nie jest im potrzebny i tylko zaśmieca grę. Z tego powodu nie zakładają oni tokenów wyzwań pokazujących poziom ich postępu w wykonywaniu wyzwań. Jeżeli jednak zrobili to niechcący, to po aktualizacji 12.14 nie mogą już tego zmienić i pozostawić pól pustych. Riot usunął możliwość zdejmowania tokenów. Nie da się zdjąć tokenów Społeczność League of Legends bywa tolerancyjna i wybacza twórcom wiele błędów. Jednak są też granice, których przekraczać zdaniem graczy się nie powinno. Mowa tutaj o zabieraniu funkcji i możliwości niekorzystania z dodatków. Tak się stało w patchu 12.14 i gracze nie są z tego powodu zadowoleni, co widać po dyskusji na Reddicie. Co ciekawe, wiele osób na początku myślało, że to zwykły błąd i poprosiło nawet Dział Wsparcia Gracza, aby zrobili to ręcznie i pozbyli się tokenów z konta. Okazało się, że to nie jest bug i przyczyn tej zmiany nie znają nawet pracownicy. Co pozostaje graczom? Okazuje się, że tokeny da się ściągnąć, ale nie przy pomocy supportu lub klienta. Można to zrobić specjalnym programem, ale niestety stron trzecich. Oznacza to, że ta praktyka może zakończyć stałą blokadą konta, więc nie zaleca się jej stosować. Być może niedługo Riot wyjaśni powód takich działań, na ten moment wciąż jest on nieznany. źródło -
Dużo osób ma problemy ze screenami. Część z nich twierdzi, że ich w ogóle nie posiada. Jeżeli nie możesz znaleźć ssów zapoznaj się z tym tematem: http://fragujemy.com/topic/7691-faq-co-to-s%C4%85-screeny-i-gdzie-si%C4%99-znajduj%C4%85/ Na naszej sieci ss'y wykonywane są w formacie .tga Co to oznacza? A no to, że najprawdopodobniej nie będziesz mógł tych plików otworzyć zwykłym programem. Gracze nie potrafią często spakować screenów w jedną paczkę. W kilku korkach postaram się przedstawić co trzeba zrobić, aby ss'y zostały przyjęte przez Strażników, ponieważ jednym z wymogów jest właśnie link do spakowanych screenów. I. WinRaR - najważniejszy program, który jest nam potrzebny. Bez niego nie będziemy mogli nic zrobić. Należy go pobrać (wersja nie robi żadnej różnicy). Program nie zajmuje dużo miejsca na dysku, a jest przydatny. II. Odnalezienie screenów - jeżeli posiadamy na swoim komputerze już WinRaR trzeba odszukać ss'y: III. Zaznaczenie ssów i kliknięcie prawym przyciskiem myszy - to kolejny krok, aby ss'y zostały prawidłowo spakowane: IV. Klikamy opcję "dodaj do archiwum": V. Powinno pojawić się takie okienko: Klikamy OK. (Jeżeli chcesz to możesz zmienić nazwę z cstrike.rar na np. ss'y.rar) VI. W folderze, gdzie znajdowały się ss'y utworzy się paczka: VII. Tę paczkę musimy wrzucić na jakiś hosting np. zippyshare.com Uwagi: 1) tak jak wspomniałem sami możemy zmienić nazwę paczki - nie musi się wcale nazywać cstrike, 2) zawsze nazwa musi kończyć się .rar - np. ss'y.rar, screeny.rar, zdjecia.rar, 3) nie polecam hostingu speedyshare.com, ponieważ pobieranie plików trwa na prawdę długo porównując to do innych hostingów, 4) jeżeli nie możesz znaleźć ssów to ten temat jest przeznaczony dla Ciebie: http://fragujemy.com/topic/7691-faq-co-to-s%C4%85-screeny-i-gdzie-si%C4%99-znajduj%C4%85/ 5) screeny możemy spokojnie skopiować czy przenieść na pulpit i tam postępować identycznie jak w tym poradniku - paczka zapisze się wtedy na pulpicie, 6) poradnik powstał z moich obserwacji z myślą o graczach na forum fragujemy.com - zakaz kopiowania i rozprowadzania go po innych forach
-
https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=pKiinkpE0Us
- 1 odpowiedź
-
- 1
-
