Co tu ostatnio cicho się zrobiło, więc czas was pobudzić :D
Więc mam do was pytanie:
Od jakiej wersji minecraft gracie ?
W odpowiedzi podajecie wersję z ankiety i wersję wersji - w przypadku Alphy/Bety/Pelnej wersji (Tzn. np. Alpha 1.1.2 ).
*Kolory podałem w celu ułatwienia rozumowania.
~Ja gram od wersji Beta 1.8.1 :)