Znajdź zawartość
Wyświetlanie wyników dla tagów 'farming' .
-
Słynna gra FARMING SYMULATOR stworzyła rzecz o której nigdy nie myślano mianowicie drużyna e-sportowa w farming symulator! E-sport to zjawisko, które zatacza coraz szersze kręgi - najlepiej można to zaobserwować podczas corocznych finałów Intel Extreme Masters odbywających się w katowickim Spodku, na które zjeżdżają tysiące miłośników gier, a w puli nagród jest aż 7 milionów złotych. Rozgrywki te są jednak kojarzone z gatunkiem MOBA, strzelaninami czy grami sportowymi, ale dziś, wraz z najnowszą informacją od studia Giants Software, otwiera się zupełnie nowy rozdział rywalizacji pomiędzy graczami.Niemiecka gra zapowiedziała bowiem utworzą oni profesjonalną drużynę e-sportową. Nigdy do tąd nie myślano o takiej dziedzinie e-sportu. Gracze niejednokrotnie pisali do Niemieckiego studia aby utworzyli taką grupę, aż w końcu się im udało.Jak zauważa szef studia Giants Software, Christian Ammann, inspiracją do stworzenia profesjonalnej ligi e-sportowej była spora popularność różnorodnych zawodów, które towarzyszyły wielu wydarzeniom o tematyce rolniczej, a także zainteresowanie towarzyszące pierwszemu sezonowi Mistrzostw Farming Simulator. Decyzja podjęta przez niemieckiego dewelopera z jednej strony może nieco zaskakiwać, a z drugiej - mówimy przecież o grze, która w ciągu 10 dni od premiery zdążyła znaleźć milion nabywców, a w Polsce czy Niemczech jest jednym z największych hitów sprzedażowych. To już bardzo rozpoznawalna marka, a stworzenie rozgrywek wspieranych przez największych producentów sprzętu dla graczy tylko pomoże w ugruntowaniu jej wizerunku. To chyba najwyższa pora, by przestać traktować serię Farming Simulator jako rozrywkę tylko dla niespełnionych rolników. Według mnie to dobry pomysł, każda gra zasługuje na e-sport tylko gracze muszą być odpowiedni.Myślę, że się przydało, dziękuje.
-
Słynna gra FARMING SYMULATOR stworzyła rzecz o której nigdy nie myślano mianowicie drużyna e-sportowa w farming symulator! E-sport to zjawisko, które zatacza coraz szersze kręgi - najlepiej można to zaobserwować podczas corocznych finałów Intel Extreme Masters odbywających się w katowickim Spodku, na które zjeżdżają tysiące miłośników gier, a w puli nagród jest aż 7 milionów złotych. Rozgrywki te są jednak kojarzone z gatunkiem MOBA, strzelaninami czy grami sportowymi, ale dziś, wraz z najnowszą informacją od studia Giants Software, otwiera się zupełnie nowy rozdział rywalizacji pomiędzy graczami.Niemiecka gra zapowiedziała bowiem utworzą oni profesjonalną drużynę e-sportową. Nigdy do tąd nie myślano o takiej dziedzinie e-sportu. Gracze niejednokrotnie pisali do Niemieckiego studia aby utworzyli taką grupę, aż w końcu się im udało.Jak zauważa szef studia Giants Software, Christian Ammann, inspiracją do stworzenia profesjonalnej ligi e-sportowej była spora popularność różnorodnych zawodów, które towarzyszyły wielu wydarzeniom o tematyce rolniczej, a także zainteresowanie towarzyszące pierwszemu sezonowi Mistrzostw Farming Simulator. Decyzja podjęta przez niemieckiego dewelopera z jednej strony może nieco zaskakiwać, a z drugiej - mówimy przecież o grze, która w ciągu 10 dni od premiery zdążyła znaleźć milion nabywców, a w Polsce czy Niemczech jest jednym z największych hitów sprzedażowych. To już bardzo rozpoznawalna marka, a stworzenie rozgrywek wspieranych przez największych producentów sprzętu dla graczy tylko pomoże w ugruntowaniu jej wizerunku. To chyba najwyższa pora, by przestać traktować serię Farming Simulator jako rozrywkę tylko dla niespełnionych rolników. Według mnie to dobry pomysł, każda gra zasługuje na e-sport tylko gracze muszą być odpowiedni.Myślę, że się przydało, dziękuje.
-
Witam, mam problem z grą Farming Simulator 2011. Gdy włączam grę wyskakuje mi błąd :Error: Could not init 3d system. Shader Model 2.0 is required... Please install the latest video drivers. Szukałam pomocy na forum ale żaden sposób nie pomaga. Już kiedyś grałam w tą grę z orginalnej płyty na tym laptopie, tylko wtedy miałam Win 7 32 bit. Teraz mam Win 10 64 bit a grę kupiłam nową na Steam. Sprawdzałam sterowniki wszędzie i pisze że są aktualne. Bardzo proszę o pomoc.
