Znajdź zawartość
Wyświetlanie wyników dla tagów 'dostaje' .
-
Samsung Galaxy s10 dostaje One UI 2.1 Czy wobec tego Samsung tworzy z S10 drugie S20? Być może w pewnym stopniu tak, ponieważ wiele nowych funkcji zostało przeniesionych wprost z najnowszego flagowego modelu! Nowe funkcje aparatu... Aparat zyskała wiele ciekawych funkcji, m.in. tryb pro video oraz poprawiony tryb nocny. ONE SHOOT – JEDNO UJĘCIE TRYB PRO MOŻLIWOŚĆ NAGRYWANIA FILMÓW Z PRZODU W UHD 60 kl/s INTELIGENTNY KĄT AUTOPORTRETU Nowe funkcje oprogramowania... TRYB GŁĘBOKIEGO UŚPIENIA MUSIC SHARE i QUICK SHARE Music share pozwala dzielić się urządzeniem audio, do którego jesteś podłączony. Można sobie to wyobrazić, że twój telefon robi za łącznik między nowym telefonem a twoim głośnikiem. Quick Share za to pozwala w szybsze przesyłanie plików między osobami w pobliżu. To odpowiednik funkcji AirDrop z urządzeń Apple. Pozostałe informacje... Zmiana animacji odblokowania za pomocą linii papilarnych, możliwość wyłączenia telefonu z belki powiadomień i nowe menu wyświetlacza. To są mało istotne zmiany, które również cieszą oko posiadaczom tego smartfonu. Oczywiście zmian jest o wiele więcej, dlatego chętnych zapraszam do zapoznania się z filmem: Podsumowując:... Osobiście jako posiadacz zwykłego Galaxy s10 ( bez wersji E oraz + ) jestem bardzo zadowolony, iż Samsung zdecydował się na ten krok. Z pewnością odświeżyło to nie tylko wygląd samej nakładki, ale i również usprawniło jej działanie - oczywiście na korzyść! Posiadacze S9 niestety, ale nie otrzymają aktualizacji do One UI 2.1 mimo wcześniejszych zapowiedzi. Niemniej jednak to żadna dla Was strata, bo i tak dostępna jest One UI w wersji 2.0, które i tak w porównaniu do 1.0 jest o wiele lepsze! Źródło: https://dailyweb.pl/samsung-one-ui-2-1-dostepny-w-polsce-dla-serii-s10-a-wraz-z-nim-wiele-zmian/
-
||| Zostales zbanowany na serwerze! ||| Nick: Sanok95 ||| IP: 5.173.240.16 ||| STEAM_ID: STEAM_0:0:210979368 ||| Nick admina: Damo ||| Powod: Obrazasz ||| Nalozony: 04.04.2019 - 14:18:53 ||| Dlugosc: 3 dni ||| Na: Fragujemy.com #02 [ ZOMBIE INFECTION ] :: Pukawka.pl (zm_anekin_house_v4) ||| Musisz poczekac jeszcze: 3 dni ||| Wygasa: 07.04.2019 - 14:18:53 Myślę że warto zrobić selekcje adminów u Was bo admin się podkłada żeby fragować a jak ktoś mu zwraca uwagę to banuję za OBRAZE... Biega po mapie i krzyczy że się podkładam po tym rzuca zm bomb psując tym gre innym. Osoby będące w tym czasie na serv narzekały na niego mówiąc mu to i pisząc, jednak nic sobie z tego nie robił a mnie jako iż najmocniej skomentowałem jego zachowanie dostałem 3 dni bana. Powtórka z serv potwierdzi moje słowa oraz ludzie którzy to widzieli
