Witam, dzisiaj pojawił się pewien problem z moim laptopem. Ekran jest tak ciemny, że nie nic nie widać bez spojrzenia pod odpowiednim kątem i naświetleniem. Jednak tak się dzieje tylko po zalogowaniu się. Podczas uruchamiania systemu i w trybie awaryjnym wszystko jest normalnie. Próbowałem przywrócić system do stanu sprzed tygodnia jednak bez efektów. Czy ktoś wie, co jest przyczyną tego problemu i jak go rozwiązać?