Siemka, w tym temacie chciałem uaktualnic niektóre propozycję, a mianowicie :
* Co z rozgrzewka na serwerze ?? Według mnie super pomysł ;)
* Czy jest możliwość dodanie na serwerze takich przyśpiewek, typu : " Muultikill " lub " O kur*a ale dupszot" no tego typu, kto długa gra w CS'a pewnie wie o co mi chodzi :)
* Asysty ? Bardzo fajny pomysł, znakomicie spisałby się na COD MODZIE ?? Co myślicie ?
* Podkładanie bomby ?? A mianowicie możliwość podlożenia bomby w biegu. Nie było by lepiej ?
* Ustawienie takiego jakby timera, który nie pozwalałby kampić (stać w jednym miejscu ) dłużej niż "x" sekund ?
* Nagrody ? Za 1, 2 oraz 3 miejsce. Np. na koniec rundy dla tych osób + "x" expa.
* Dodanie misji / questow dla wszystkich do wyboru ?
* Noże ? Dla danej klasy inny nóż, np. dla ninjy jakiś tasak / maczeta, a dla innych co innego ?
* Odnowienie klas poprzez dodanie czegoś nowego klasom, ktorymi prawie nikt nie gra ?? Na serwerze jest tyle klas, a i tak większość gra premkami lub Namiestnik, Szeregowiec.
Z góry przepraszam, jeżeli kogoś uraziłem, ale pare z tych propozycji jest na prawdę świetnie dla serwera ;)
Pozdrawiam S t r a n i e r i i *.*