-
Cześć.Dzisiaj wam chciałbym zaprezentować poradnik dla tzw. "Zielonych". Tytuł poradnika " Jak zmniejszyć ping" 1.Odpalamy cs'a. 2.Otwieramy konsolę klawiszem ` [Obok jedynki]. 3.Wpisujemy komende: -A: rate 25000 -B: cl_updaterate 101 -C: cl_cmdrate 101 Dziękuję. Nie pomogło ? Powiedz i przedstaw w tym temacie swój problem.
-
Postów
3 -
Wpisów na chatbox
0 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane
0 -
Darowizny
0.00 PLN
