Skocz do zawartości
  • Postów

    3
  • Wpisów na chatbox

    0
  • Dołączył

Nestea1

Fragowicz
  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane

    0
  • Darowizny

    0.00 PLN 

Treść opublikowana przez Nestea1

  1. Cześć.Dzisiaj wam chciałbym zaprezentować poradnik dla tzw. "Zielonych". Tytuł poradnika " Jak zmniejszyć ping" 1.Odpalamy cs'a. 2.Otwieramy konsolę klawiszem ` [Obok jedynki]. 3.Wpisujemy komende: -A: rate 25000 -B: cl_updaterate 101 -C: cl_cmdrate 101 Dziękuję. Nie pomogło ? Powiedz i przedstaw w tym temacie swój problem.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności