Skocz do zawartości
  • Postów

    8
  • Wpisów na chatbox

    0
  • Dołączył

Pithon96

Fragowicz
  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane

    0
  • Darowizny

    0.00 PLN 

O Pithon96

  • Urodziny 12.06.1996

Informacje profilowe

  • Imię
    Piotr
  • Płeć
    mężczyzna
  • Miasto
    Koziegłowy k. Poznania

Informacje o fragowiczu

  • Ulubiony serwer
    GO_ONLYDD2

Ostatnie wizyty
 547

Osiągnięcia Pithon96

Biegły Fragowicz

Biegły Fragowicz (10/14)

  • Pierwszy post
  • Pierwszy rozpoczęty temat
  • Tydzień z nami!
  • Miesiąc z nami!
  • Rok z nami!

Najnowsze odznaki

 1

Reputacja

  1. Pithon96

    [KOSZ] Asg

    Mi się właśnie podoba. Tzn ja mówię o tej wersji którą tak nazywają. Podoba mi się duża ilość RISów. To moje jest trochę za długie
  2. Pithon96

    [KOSZ] Asg

    Też mam airsofty :D Mam BOYI m4a1 SIR-Systems. ale w srodku mam przerobiony, lufa precka, i silnik. Generalnie mam zamiar kupic m4 CQB. Co na ten temat sądzicie?
  3. Pithon96

    Wymienię

    Admin prosze zamknac temat, nie jest juz aktualny
  4. Pithon96

    Wymienię

    [H] 3 keys (2x breakout 1x phoenix) [W] Glock-18 Water Elemental MW + Desert Eagle Urban DDPAT MW
  5. Trzeba by skrócić czas opuszczenia respa u t, bo ludzie tam stoją 3/4 meczu z AWP i nie ma jak przejść, dodatkowo t mają autokampy przy których nawet na początku nie da się przejść. Pozdrawiam
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności