-
Mi się właśnie podoba. Tzn ja mówię o tej wersji którą tak nazywają. Podoba mi się duża ilość RISów. To moje jest trochę za długie
-
Też mam airsofty :D Mam BOYI m4a1 SIR-Systems. ale w srodku mam przerobiony, lufa precka, i silnik. Generalnie mam zamiar kupic m4 CQB. Co na ten temat sądzicie?
-
Admin prosze zamknac temat, nie jest juz aktualny
-
[H] 3 keys (2x breakout 1x phoenix) [W] Glock-18 Water Elemental MW + Desert Eagle Urban DDPAT MW
-
Trzeba by skrócić czas opuszczenia respa u t, bo ludzie tam stoją 3/4 meczu z AWP i nie ma jak przejść, dodatkowo t mają autokampy przy których nawet na początku nie da się przejść. Pozdrawiam
-
Postów
8 -
Wpisów na chatbox
0 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane
0 -
Darowizny
0.00 PLN
