-
Ja tylko czasem gram na 4FUN ale co nie wejdę to widze cheaty..Ten Mod jest dobry tylko może za mało adminów na nim, i mało mapek typowo 4FUN? A jak już zmienić moda to na TP/FFA gwarantuję full serwa;)
-
Noo kozacko ;) Dobre widoki, fajny klimat..
-
Praca nr 4 ciekawa :) Popracuj i wrzucaj na bieżąco ;)
-
Może jakiegoś syfa złapałeś? Może format? Reinstall cs'a ? Albo może zrestartuj neta..
-
Mogę grać do wpół do północy ! haha leże ze śmiechu ! :D
-
Ludzie co chwilę piszą o tą komende..przyda sie. ;)
- 3 odpowiedzi
-
Rzadko Cię widzę na ZM.
-
Porażka.. we wszystkich grach to samo.. nudne
-
Tekken, Driver 76 (polecam), Burnout
-
Wszystkie komendy praktycznie znane każdemu, ale przydatne pozdro ;)
-
Postów
44 -
Wpisów na chatbox
0 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane
0 -
Darowizny
0.00 PLN
