-
75. ;]
-
Fifa czekam na 15. NBA 2k14. No i lubie czitować w 1.6. :(
-
Rozmawiasz z Kibolem Prowadzącym Śląska Wrocław. Dwóch Kastetem leci, trzeci bejsbol na mordę i leżę. ;)
-
Mnie to nie obchodzi mam zginąć - zginę. ichuy
-
Hayu to pożycz AK.
-
Ja bym pograł :D Chociaż wolę klasyczenog CS 1.6
-
Dojebałaś jak Niemcy Brazyli... :D Wy wierzycie w Wojnę? To tylko pokaz siły...
-
Myślę, że dwa nowe serwery - TP i ZM będą prawdziwym hitem! Fragujemy to jedna z najlepszych sieci serwerów, a nowe dwa serwery podbiją graczy <3
Ostatnia wygrana ichuy w dniu 29 Sierpnia 2014
Użytkownicy przyznają ichuy punkty reputacji!
