Skocz do zawartości
  • Postów

    11
  • Wpisów na chatbox

    0
  • Dołączył

YouNoob

Fragowicz
  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane

    0
  • Darowizny

    0.00 PLN 

Treść opublikowana przez YouNoob

  1. Niechcący wpierdoliłem do zoobmie sorry
  2. Witam mam taki problem z vipem nie wiedziałem gdzie go dać więc dodałem tutaj otóż problem tkwi w tym że wykupiłem dziś sobie vipa wszystko dobrze wybrałem na jaki czas sms'em i wgl 4fun wchodze w cs'a i nie wpisałem setinfo _pw "hasło" specjalnie żeby sprawdzic czy wejde no i wbiłem na serwer a chyba nie powinienem może się myle lecz miałem serwer i wiem że trzeba wpisac bo wywala No ale wpisałem te setinfo _pw "haslo" na serwerze nie miałem do wyboru zadnej broni nie miałem nic broni ani nic Co Robić PANIE ?
  3. YouNoob

    [KOSZ] Dodanie mapy

    Czyli de_chernobyl bedzie ? a temat do zamknięcia
  4. YouNoob

    [KOSZ] Dodanie mapy

    dobrze było by zeby czarnobyl chociaż był bo jest swietna mapka
  5. YouNoob

    [KOSZ] Dodanie mapy

    Sorry Sorry link -----> http://cs.gamebanana.com/maps/140727 <----czarnobyl http://cs.gamebanana.com/maps/171084 a tu druga Chcem miec juz shoutbox a jest od 10 postów ziomek :D
  6. YouNoob

    [KOSZ] Dodanie mapy

    Na tą mape powinniscie się zgodzić myślę ze wielu z was o niej nie wiedziało de_chernobyl czarnobyl oraz de_coldwar są ciekawe
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności