Skocz do zawartości
  • Postów

    14
  • Wpisów na chatbox

    2
  • Dołączył

ravi

Emerytowany Fragowicz
  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane

    0
  • Darowizny

    0.00 PLN 

O ravi

  • Urodziny 03.05.2007

Informacje profilowe

  • Imię
    Igor
  • Płeć
    Mężczyzna
  • Miasto
    Kraków
  • Zainteresowanie
    komputery,anime

Informacje o fragowiczu

  • Nick na sieci
    ravi
  • Ulubiony serwer
    Discord
  • Gram na serwerach
    Brak...
  • Skąd dowiedziałeś się o naszej sieci serwerów
    Z zakładki internet

Sprzęt fragowicza

  • System
    Windows 10 Pro
  • Procesor
    AMD Ryzen 7 9800X3D
  • Karta graficzna
    Karta graficzna Gigabyte GeForce RTX 5070 Ti Eagle OC Ice 16GB GDDR7 DLSS4
  • Pamięć RAM
    Kingston FURY 16GB (2x8GB) 6000MHz CL40 Beast Black
  • Fotel
    Wygodny
  • Monitor
    Monitor LG UltraGear 32GX850A-B OLED 3840 x 2160
  • Myszka
    Myszka gamingowa SteelSeries Aerox 3 2022 Biały
  • Klawiatura
    KlawiaturaSteelSeries Apex 9 TKL
  • Słuchawki
    głośne
  • Mikrofon
    krux eredin 3000
  • Smartfon
    Iphone 17e

Kontakt z fragowiczem

Ostatnie wizyty
 668

Osiągnięcia ravi

Uczeń

Uczeń (3/14)

  • Miesiąc z nami!
  • Pierwszy rozpoczęty temat
  • Pierwszy post
  • Tydzień z nami!
  • Logowanie Unikat

Najnowsze odznaki

 8

Reputacja

  1. Brawo dziadek ravi tu byl.mp4
  2. czys dziadek pisze do ciebie z informacja ze nie musisz już chować się w okopach i że niemcy już dawno opuścili granice naszej ukochanej Polsce 

    w raz z tym słynny dyktator oraz po godzinach malarz. Proszę wróć do domu wnuki czekają na ciebie z jedzonkiem i napitkiem.

    Twój ukochany wnuczek ravi <3

    1. Pokaż poprzednie komentarze  2 więcej
    2. mequ

      mequ

      jednak zawracaja, nie wychodz damy znac, na razie bez odbioru!!!

       

    3. Tubieyaa

      Tubieyaa

      Napalać drzewkiem trzeba w piecu a nie tu piszeta, drewko porąbane i gotowe tylko wrzucać trzeba

       

      co? Drewko dorzucić zimno?

    4. mequ

      mequ

      Nie trzeba, akurat lampa jak skurw***, ale kawe możesz zrobić 

  3. Ravi niby taki dobry gracz a dostaje od zapiekanki i płacze lol 

    1. Pokaż poprzednie komentarze  1 więcej
    2. ravi

      ravi

      dobra zapiekanka idz spytaj babci w biedronce czy sa juz cieple 

      fg2.jpg

    3. mequ

      mequ

      Co ty masz z tą zapiekanka 

    4. ravi

      ravi

      go sie zpytaj

       

  4. co za noobek

    1. Pokaż poprzednie komentarze  1 więcej
    2. ravi

      ravi

      pisze to do skibidy sigma ohio rizzler 67 mango musztarda i do pieca 

    3. mequ

      mequ

      Co za nupki omg

    4. ravi

      ravi

      zapiekanka co tam >? 

  5. Hejka, ja chciałbym sprostować kwestię wyzywania. Chodzi o to że zdenerwowałeś się na "nie kompetencje" admina po czym lekko go zwyzywałeś i zasugerowałeś że po winni go lekko mówiąc wywalić z szeregów adminów. Tyle ode mnie.
  6. polecam strone gametrack nie znajduje mojego nicku 

  7. Kolega Pomocny 

  8. moze sprobowac na adminka cos tego typu ? widze jedno malutkie zastrzezenie mianowicie vac ban z overka jak wbijalem z ekipa globala ( napomne ze nigdy nie uzywalem wspomagaczy do gier )  ( vac ban dany 1235dni temu i zdobi on moj profil poniewaz mam dost pisania do valve i ciaglego wyjebania na mnie z ich strony ) nie wiem jak ktos to czyta kompetentny to fajnie by bylo jakby dal znac czy wogole jest o co sie starac, zalezy mi na adminie na serwerze cs go 5vs5 #3 poniewaz tam glownie gram jestem w top'ce czasu posiadajac ponad 60h przegrane oraz jestem leciutko rozpoznawalny przez niektorych graczy i przez moja co 2 weekendowa szkole jako iz chodze do szkolypolicealnej ( cosinus ) dla doroslych jestem dosc aktywny w roznych godzinach na serwerze srednio po 2-3h minimum oraz 2 krotnie pomagalem jako zwykly gracz zglaszajac i dajac dowody adminowi ze ktos cheatuje na tym serwerze. Jezeli ktos posiada wieksze kompetencje bedzie chcial mi wprost napisac na dc lub porozmawiac by sie poznac to tutaj zostawiam swojego discorda---> ravviaski           Dodam tez ze prosba o pokazania klipow na temat tej gry w ktorej dostalem vac bana jest dla mnie praktycznie nie mozliwa poniewaz nie uzywalem w tedy zadnej aplikacji ktora przechwytuje obraz a znajoma ktora moglaby mi wyslac klipy sie do mnie nie odzywa bo byl etap w zyciu w ktorym krecilismy i no nie wyszlo i dostalem bloka :( a pokazanie maili bedzie ciezke poniewaz  no nie ukrywajmy 3 lata temu gdzie ja maila uzywam bardzo duzo.

    1. Uszatq

      Uszatq

      No jasne że Cię przyjmuje napisz w odpowiednim dziale o rangę 

  9. yoru mega sigiemka 

  10. Pozdrawiam admina z csgo 5 vs 5 #3 za danie muta na 2h poniewaz napisalem mu "wyjmij kija z dupy"  

     to fajny ziomek btw szkoda ze ma kija w dupie 

    1. Majtol
    2. WOJT4NKZ

      WOJT4NKZ

      I co, wyjął? 

    3. ravi

      ravi

      dalej nie wyjal trzyma mocno z calych sil

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności