-
Postów
14 -
Wpisów na chatbox
2 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane
0 -
Darowizny
0.00 PLN
Treść opublikowana przez ravi
-
czys dziadek pisze do ciebie z informacja ze nie musisz już chować się w okopach i że niemcy już dawno opuścili granice naszej ukochanej Polsce
w raz z tym słynny dyktator oraz po godzinach malarz. Proszę wróć do domu wnuki czekają na ciebie z jedzonkiem i napitkiem.
Twój ukochany wnuczek ravi <3
-
co za noobek
-
moze sprobowac na adminka cos tego typu ? widze jedno malutkie zastrzezenie mianowicie vac ban z overka jak wbijalem z ekipa globala ( napomne ze nigdy nie uzywalem wspomagaczy do gier ) ( vac ban dany 1235dni temu i zdobi on moj profil poniewaz mam dost pisania do valve i ciaglego wyjebania na mnie z ich strony ) nie wiem jak ktos to czyta kompetentny to fajnie by bylo jakby dal znac czy wogole jest o co sie starac, zalezy mi na adminie na serwerze cs go 5vs5 #3 poniewaz tam glownie gram jestem w top'ce czasu posiadajac ponad 60h przegrane oraz jestem leciutko rozpoznawalny przez niektorych graczy i przez moja co 2 weekendowa szkole jako iz chodze do szkolypolicealnej ( cosinus ) dla doroslych jestem dosc aktywny w roznych godzinach na serwerze srednio po 2-3h minimum oraz 2 krotnie pomagalem jako zwykly gracz zglaszajac i dajac dowody adminowi ze ktos cheatuje na tym serwerze. Jezeli ktos posiada wieksze kompetencje bedzie chcial mi wprost napisac na dc lub porozmawiac by sie poznac to tutaj zostawiam swojego discorda---> ravviaski Dodam tez ze prosba o pokazania klipow na temat tej gry w ktorej dostalem vac bana jest dla mnie praktycznie nie mozliwa poniewaz nie uzywalem w tedy zadnej aplikacji ktora przechwytuje obraz a znajoma ktora moglaby mi wyslac klipy sie do mnie nie odzywa bo byl etap w zyciu w ktorym krecilismy i no nie wyszlo i dostalem bloka
a pokazanie maili bedzie ciezke poniewaz no nie ukrywajmy 3 lata temu gdzie ja maila uzywam bardzo duzo.
-
Pozdrawiam admina z csgo 5 vs 5 #3 za danie muta na 2h poniewaz napisalem mu "wyjmij kija z dupy"
to fajny ziomek btw szkoda ze ma kija w dupie
