-
Jestem na tak ta mapa wydaje się być fajnia a ratsa nie lubię !
-
Jestem na tak. Pamiętam tą mapę jeszcze z D-F i bardzo fajnie się na niej grało
-
Zostawić : cs_assault,cs_italy,de_cpl_mill,de_dust2,de_dust2_long_2012,aim_map. Dziękuję za uwagę :D
-
Jestem za .Chętnie bym pograł na takiej mapce :P
-
Nazwa mapy : cs_rats2_final Link do pobrania : http://chomikuj.pl/Bartek_1_4/Mapy+do+cs+1.6/cs_/cs_rats2_final,636738060.bsp Zdjęcie : [attachment=69]
-
Przeszedłem ją około 7 razy :D i teraz gram w MP , gierka jest OK.
-
Grałem w to chwilkę , jakoś po 5 minutach wyłączyłem i odinstalowałem . Dla mnie totalna porażka !
-
To są piosenki jeszcze z CS-DF pamiętam je xdd :D Fajne nutki :)
-
Postów
14 -
Wpisów na chatbox
0 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane
0 -
Darowizny
0.00 PLN
