Skocz do zawartości
  • Postów

    0
  • Wpisów na chatbox

    0
  • Dołączył

39red

Fragowicz
  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane

    0
  • Darowizny

    0.00 PLN 

Informacje profilowe

  • Imię
    mariusz
  • Płeć
    Mężczyzna
  • Miasto
    Czarnobyl

Informacje o fragowiczu

  • Nick na sieci
    39red
  • Ulubiony serwer
    CS 1.6 - ZOMBIE
  • Gram na serwerach
    CS 1.6 - ZOMBIE
  • Skąd dowiedziałeś się o naszej sieci serwerów
    Z innych stron

Sprzęt fragowicza

  • System
    Nie posiadam
  • Myszka
    rebeltec
  • Klawiatura
    fury
  • Słuchawki
    fury
  • Smartfon
    samsung

Ostatnie wizyty
 48

Osiągnięcia 39red

Uczeń

Uczeń (3/14)

  • Tydzień z nami!
  • Miesiąc z nami!
  • Logowanie Unikat

Najnowsze odznaki

 0

Reputacja

  1. odblokuj mnie chat proszę

    1. Pokaż poprzednie komentarze  6 więcej
    2. 39red

      39red

      i zauwazylem jak ktos jest adminem to dyktaktor  po prostu a jak nie sa adminami to spoko sie z nimi gra i tyle i sporo graczy tak twierdzają  i damo tez tak potwierdził

    3. Sunwolf

      Sunwolf

      Nie wiem mordo. Nie ja ci dałem mute. A poza tym to - - - >

      https://fragujemy.com/forum/1492-pozostale-bany-i-muty/

    4. Damo

      Damo

      Cytat

      jak ktos jest adminem to dyktaktor  po prostu a jak nie sa adminami to spoko sie z nimi gra i tyle i sporo graczy tak twierdzają  i damo tez tak potwierdził

      Potwierdzam. Trzeba być ludzkim adminem, a nie dyktatorem :fg_face_shibu:

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności