-
a jeszcze odpowiem czemu nie moge grac na starym koncie bo gdy chce grac na serwerach np u was pisze mi cos tam po angielsku juz nie pamietam moge ss dac jak bede w cs czy wbijam do was nie moge do wujka probowalem tez nie moge i odpowiem tez ze gracz mowil ze mam czity i niby mi nie szlo gralem normlanie i kille zrobilem jakies tam wiec jak mi nie szlo i mowisz ze przeciwnik byl w palacach i sie zestresowalem no nie wiem czy byl czy nie bo nie mam wh bylem wcelowany przez chwile tam potem wyszedlem schody zobaczylem rampe i palac wiec w czym problem potem dziwny strzal blisko rampy strzelilem w typa 3 strzaly nie trafione jeden chyba boddy byl trafiony jesli dobrze pamietam i za 4 glowa byla teraz dziwne strzaly w jakim sensie xd powiedz ze patrzylem w ziemie i strzelalem w podloge i trafialem ich XDD preefire przez sciane nie pamietam takiej sytuacji akurat albo to szybkie 2 hedy jesli ktos nie umie grac i stoji w miejscu i strzela zanim sie ruszac nawet te glupie ad to czemu maja nie byc 2 hedy xd? albo mowisz ze mam movment jak bot i powiem tak tu masz troche racji bo nie ruszam sie jakos mega dobrze ale nie jest zle a movment i aim to co innego mozesz sie ruszac jak kupa a strzelac i miec dobrze ulozona reke do strzelania takie info nie wiem na co ci jeszcze odpowiedziec duzo graczy mowilo ze czity w roznych grach np fivem mialem sprawdzanie i nic tak samo skanowanie nie skanowales nigdy i np zabiles kogos albo sytuacja z mida mowisz ze chlop idzie lewo i moj celownik tez lewo xd bylem szort zobaczylem pierw ander pod okno kona zobaczylem i potem zobaczylem jak by ten top mid to sie nazywa chyba i potem info ze moze byc za boksami i potem moj przyszedl i mowi ze idzie a ja zostalem przyblizalem sie do skoku na mida i pojsie a i ten typ wychylil na mnie dalem info nie trafialem w niego chyba za 3/4 razem dostal wiec mowisz ze mam aimlocka gdy bym mial za pierwszym by weszlo raczej a nie albo sytuacja z rampy mowisz cos o tym aimlocku wywalilem na blisko z m4 caly magazynek i nie zabilem typa przeladowalem i potem dopiero do dobilem z ledwoscia wiec czekam na odpowiedz czy dostane tego ub czy nie bo musze wiedziec bo nie iwem czy nie isc na inne serwery grac
-
Czyli jak ten prawdziwy donk wchodzi na mapie mirage wcelowany w przeciwnikow i wie ze moze byc jeden np za boxami i daje mu z pestki w glowe to tez ma jak napisales aimlick XDD i wh powiedz jeszcze ze latalem przez sciany na noclipe XD to co piszesz jest smieszne dajesz demko ktore nie dziala i rozpisales to co robilem ja moge rozpisac inych graczy tak samo jak ty i gdy bym naprawdę mial cos odpalone po za cs go to bym sie przyznal bo wiem ze dostalem bana bez problemu ale nie zrobie tego bo nie mam do czego i tez dryga sprawa piszesz ze wchodze wcelowany w kazdego to np akcja z mida bylo info ze jeden moze byc mid wiec skoczylem z szorta ander go nie bylo po czym dalem info czy za boksami moze byc i mowili ze moze bylem przez chwile wcelowany odwrocilem sie i zaczal strzelac po czym odwrocilem i mu dalem glowe a to ze ktos lepiej strzela nie oznacza ze ma odrazu czity gralem wczoraj z typem u was na serwerze gdzie zrobil 56 kili i skanowal awp przez sciany i trafial i mam powiedziec ze czituje ? ze ma wh tego twojego aimlocka XD wiedzialem jego konto steam i range u was jaka ma i pomyslalem sobie ze jest dobry poprostu a tutaj kazdy placze ze czity czity gdy bym cos mial przyznal bym sie bez problemu i dogadal bym sie z wami ale nie mam czitow zadnych a to ze daje takie glowy to skill chcesz hrabia moge ci dac link do apki takiej strzelasz w kolka na czas 400 kolek w 2 minuty ale chuj w to przydaloby ci sie bez obrazy oczywiscie ale no wiec nie przyznaje sie do tego czynu ze mam niby wh czysty skil gdy bys tyle sprzedzil przed kompem co ja to no 5k godzin na steam na starym koncie wiec czekam na odpowiedz i zeby jakos sie dogadac bo troche to smieszne jest
-
Xxxy obserwuje zawartość [KOSZ] Donk Wh xd
-
Serwer: GG Nick podczas gry: Donk Nick admina podczas gry: Hrabia Powód bana: Wall hack Opis sytuacji: Wiec gram na tym serwerze od 4 dni jakos bo przyszedlem z tego gowna od wujka czy jakos tak i grałem przed chwila z ekipa dawalismy sobie info co chwile i nagle dostaje bana za wh nie przyznaje sie do zadnych czitow duzo razy mi zarzucano ze cos mam odpalone ale nic nie mam i hrabia dajesz mi bana po 2/3 meczach przegranych z swoja ekipa ktora placze co chwile pierwszy mecz jeden od ciebie pisze ze moj ma czity xd ja odpisalem to napisz /report potem ze ja mam czity standard to jest ze ktos jest lepszy ale nie oceniam i no chcialbym wrocic na serwer bo no nie mam zadnych czitow a to ze ktos dobrze strzela itp to jak by nie banuje sie ich mam nowe konto na steam ale mam tez stare konto gdzie mam 5k godzin na nim ale nie moge grac w cs go na serwerach np u was nie przyznaje sie. Wydruk z konsoli: Takie cos mam tylko z konsoli { Disconnect: You have been banned from this server. Access https://bany.fragujemy.com/ for more info..
